İçinizdeki Düşünceleri Dışa yansıtma direncini başarabilen kaç kişi var aranızda?

Bazı zamanlarda karşımızdaki kişi ya da kişileri Çiğ çiğ yemek gelsede bunu yansıtmamak için şekilden şekile gireriz ya hani...
hepimizin başına gelmiştir mutlaka dimi peki bunu zorlanmadan kasmadan yapabileniniz var mı gerçekten?

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben ne düşünüyorsam söylüyorum bazen karşımdakiler buz kesiyor

1|0
    0|0
    • Mesela annem hastalandı 60 yaşında kadın. O uzanırken anne öldüğünde gömülmek istediğin bir yer var mı diye sordum buz gibi oldu. Beni öldürmek mi istiyorsun ölmemi mi istiyorsun falan ne alakası var ölüm bu gelicek dedim kaç yaşına kadar yaşayabilirsin ki en fazla 10 sene diye yüşünüyorum. Her konuda böyle açık sözlüyümdür.

• Pembe ylaan gerektiren durumlar harici her zaman herkeze kaşı. Çok büyük bir firmanın tam 600 şube müdürünün bulunduğu şirket shibi ve tüm üst düzey yöneticilerin bulunduğu yerde söz alıp, geçen sene bu kadar zam sözü vermiştiniz yapmadınız ama şirket büyümeye devam etti bu sene bu toplantıda yine aynı şeyleri söylediğinizde benim konuştuklarımıza inancım olmayacak dedim. Konferans salonu buz kesmişti :D

• 👏👏👏

• Evet var ben

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...