Öldürsem mi öldürmesem mi?

Kendiyle oldukca barisik bir arkadasim var. Kendisi bana dediki benim ifsami cekebilirsin istiyosan whatsapp grubumuza da atabilirsin. Acayip umursamaz bir insandır kendisi... Neyse iste guzel soz bulup koydum komikmis diye guldu. Nasil boylesin benim ifsam cekilmis olsa bu kadar rahat olamazdim dedim.15 dk sonra whatsappa bir baktim. Sinif grubuna en igrenc resimlerim paylasilmis. Ne yapmaliyim?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dur, bir öldürme konusunu ele alalım. Diyelim öldürdün. Daha sonra polisi arar teslim olursun. İfaden istemeyerek yaptığını söylersin. Mahkeme gününde de takım elbise ve kravat takarsın (kadın olduğun fark etmez tak sen). Sezercik gibi de durursan, sicilinin temiz olduğundan ve pişman olduğundan, ayrıca iyi hal indiriminden denetimli serbestlikten yararlanır çıkarsın.
    Hatta suçu karşı tarafa atarsın ''ruh sağlığı yerinde değildi, kendini ifşa ettiriyordu'' diye. Suçlu iken mağdur duruma bile düşersin.

Ciddi sordun ciddi cevapladım. ^^

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İçinden geçenleri bize degil kıza söylemeliydin

0|0
    0|0
  • erkekse kısmetini arıyo
    kızsa marjinalim ayağına ilgi bekliyo

0|0
    0|0
  • Bosver

0|0
    0|0
  • ifşa çekmek ne demek?

0|0
    0|0
  • e ifşan var mıydı ki

0|0
    0|0
    • Birden kamerayi yanastirip cekmis iste bilmiyorum

• vay arkadaş kız grubuysal sıkıntı yok artık bir daha görüşmezsin

• Ailenle beraber idarenin yolunu tut. Cidden en iyisi bu.

0|0
    0|0
  • en igrenc resimler derken

0|0
    0|0
  • Öldürme

0|0
    0|0
  • umursamayabilirsin

0|0
    0|0
  • :D ifşadan kasıt düşündüğüm şey mi.

0|0
    0|0
    • Birden cekilen berbat cikan kendinin bile bakmaya igrendigi foto turu dusundugun seyi bilemeyecegim

• He sıkıntı yok o zaman yanlış anlamışım kız da benim gibi desene gamsız.

• İfşalardan kastın

0|0
    0|0
    • Birden cekilen berbat cikan kendinin bile bakmaya igrendigi foto turu

• Nolucak ya Bişi olmaz

• 25 yaşında bu tarz şeylerle uğraşmak sıkıcı değil mi ya. sonra niye ben evde kaldım oluyor

0|0
    0|0
    • 25 yasinda oldugumu nerden cikardin hesapta gozuken yasimdan mi dogrusunu yazmak zorunda miyim

• Site kabul eder mi bilmedigim ici buyuk yazdim yoksa lisedeyim ben

• bilmiyorum orasını. ama yani bu kız demek ki seni çekemiyor ve kıskandığ için aşağı çekmeye uğraşıyor. aynı çirkefliği yapma ama tabi ezdirme de kendini

• Link atsana ifşaya panpa.

0|0
    0|0
  • 😦 bence ne yap bilio bana ver onun nosunu ben ona dersini verim

0|0
    0|0
  • ifşa derken

0|0
    0|0
    • Birden cekilen berbat cikan kendinin bile bakmaya igrendigi foto turu

• bir gösterseydin

Kızlar Ne Diyor 2

• İfşa öyle olmaz, sen ifşa görmemişsin :D sen de gül geç.

0|0
    0|0
    • Tum herkes gordu ama bizde kimse takmaz o fotolari su an test cozduklerine adimi basarim ama yine de kotu hissediyor insan

• Aman boşver sinif ortami noluvak. tabi o resmi sevgilin görmediyse sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...