Arkadaş edinmek?

İlk okuldan orta okuldan kalma arkadaşlarımla hep aynı okuldayız sadece sınıflar farklı. Arada grubumuz var toplanıyoruz falan ama küçüklüğümüzdeki gibi kalmadı hiçbirimiz. Benim şimdiye kadar 1 sevgilim oldu ve o da ortalıkta gezen cıvık sevgililer gibi değildi yeri geldiğinde ağırlığımı koyardım. Ama bu arkadaş cevremde arkadaşlık ilişkileri olsun diğer konular olsun kafalarımız uyuşmadı. Hâlâ görüşüyoruz ama içlerinden biri en yakın arkadaşım sadece. Sınıfımdaki kızlardan da kendime yakın gördüğüm kimse yok. Hepsi birbirinin arkasını kazıyo kimseye güvenip de bir derdimi anlatamıyorum güzel bişey olunca paylasamıyorum. bir tane arkadaşım vardı en iyi sürekli konuştuğum tek güvendiğim kişi. Onunla da aramızda ufak bir tartışma geçti sonra bana cevap vermedi önceden birsürü ses kaydı atardık birbirimize sonra dinlememeye mesajlarıma bikaç gün sonra cevap vermeye başladı bende bidaha yazmadım. Kendimi çok yalnız hissediyorum doğru düzgün biri yok yanımda. Bu kuzenim vardı o da sınava gireceği için sanırım çok stresli bana verdiği tepkilerden artık onu da tanıyamıyorum. Yaz tatilini böyle gecirmek istemiyorum yalnız başıma. Şimdi bile her hafta sonu ağlıyorum cevreme bakıyorum yakın olmak istediğim kimse yok aralarında ne yapcam ben yaz tatili için nasıl verimli, eğlenerek geçirebilirim? Yeni birileriyle tanışmak istiyorum yeni iyi arkadaşlar edinmek istiyorum sürekli beni yargılayacak küçük görecek birilerini istemiyorum artık hayatımda

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...