Zayıflamak için?

Arkadaşlar 57 kiloyum ve kilo vermek istiyorum. Cok da yemek yemememe rağmen kolay kilo veremiyorum. Sizce her yediğimi bilerek kussam ise yarar mi?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Metabolizmanın anasını ağlatırsın. Sana sonuçlarından sadece bir tanesini söyleyeyim, beyin proteinle beslenir ve yanı sıra bir sürü şeyle. Sen bu besin kaynağını kontrolsüzce kesersen bizzat kendisi de protein olan beyin kendi kendini yemeye başlar. Buna beyin erimesi denir. Beyin erime öyle bir şeydir ki trilyonları aşan sayısız hücreden sadece 1 tanesi bile kendi kendini sindirmeye başlarsa, sonrasında ne kadar çok yemek yersen ye hastalığı durduramazsın, ve bir süre sonra ayakta güçlükle duran deri ve iskeletten ibaret 10 saniyede bir hafızası silinen ve yavaş yavaş ölen canlı cesede dönersin o yüzden git bir diyetisyene danış. Danışmaya para almıyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• sağlam spor yapsan gider, Beach Body program dedikleri şey özellikle zaten yaz da geliyor

0|0
    0|0
  • spor yapsan mesela? bir de demek ki yakmayan bir vücudun var yani eski sevgilim senin gibibydi yemeğini ben bitirirdim ama kocaman kalçası ve kalın bacakları vardı.. o da hareketsizdi genellikle

0|0
    0|0
  • yemeği yavas yemeyi dene biraz da

0|0
    0|0
  • yav ne saçmalıyorsun allasen

0|0
    0|0
  • boyun kaç?

0|0
    0|0
  • Sağlık sorunun yoksa gayet iyi kilon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boy kaç

0|0
    0|0
  • YemekteN önce şu iç ize yarıyor spor yapmaya özen göster uyku saatlerine dikkat et. Mümkünse de saat 7 8 den sonra hafif şeyler yemeye çalış ama en önemlisi bol bol su içme gerek kesinlikle kendine o tarz acı cektirme

0|0
    0|0
  • yav 57 kilosun birde hey a*ına koyayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...