Kızlar özellikle siz snapchatten o sahte çicek tacı ve köpek efekti yapınca gerçekten tatlı olduğunuzu mu sanıyorsunuz?

Kızlar özellikle siz snapchatten o sahte çicek tacı ve köpek efekti yapınca gerçekten tatlı olduğunuzu mu sanıyorsunuz? bir bitmediler ya köpek gibi dil çıkartıyolar bir miranda kerr olsanız amenna ama zaten köpek gibi suratı olup o efekti yapanlarda ayrı bir ironi 😄😄

1|3
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• ahahah bencecede

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece bir kere denemek için yaptım ://

1|0
    0|0
    • Bir kereden birsey olmaz 😊

Erkekler Ne Diyor 15

• bok gibi oluyolar knk

1|0
    0|0
  • Öf çok sıktılar artık

1|0
    0|0
  • Bazı kızlara yakışıyor ama efenim😍😍😍👑👸🏽👸🏽😌😌 @kubrakk www.kizlarsoruyor.com/.../q5078140-hayirli-cumalarr-nasilimm-fotografli

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)) 🌸👑

• @kubrakk Ben teşekkür ederim efenim, güzel fotoğraflardı bence gerçekten 🌷🌺🌹🌸💐😊😊

• kız çok doğru konuşuyo

1|0
    0|0
  • Kızlar skıntıdan ne yapacağını şaşırdığı için böyle saçma şeyler yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • bugün gördüğüm en ibretlik tespitti duygularıma tercüman oldun teşekkür ederim :D

1|0
    0|0
  • :D:D:D katılıyorummm

1|0
    0|0
  • ya nefret ediyorum kullanmayın onu karşşiim

1|0
    0|0
  • Valla baydılar

1|0
    0|0
  • Hay yaşa be. 😆

0|0
    0|0
  • Bazıları tatlı oluyor 😂

0|0
    0|0
  • Bazıları tatlı oluyo ama :D

0|0
    0|0
    • Miranda kerr olmadikca tatli olmuyorlar

• Çok güzel kapak olmuş 🙋👏😄

0|0
    0|0
  • ha walaaa

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• İlla o efektleri Miranda Kerr, Barbara Palvin yapacak değil. İkincisi kişi istediğini yapabilir sen görmek istemezsen görmezden gelirsin. Ve kimsenin suratına köpek suratlı demeye hakkın yok. Onlar o tiple o resimleri çekiniyor olabilirlee bu gayet normal ama sen bu üslupla kimseye laf edemezsin. Rahatsız mısın rahatsızım de neden insanlara hakaretlerde bulunuyorsun. Ve şu algı çok yanlış; Sadece güzel kızlar elbise giyer, Sadece güzel kız resim çeker, Sadece güzel kız güler... Aynı şekilde erkekler içinde geçerli. Kusura bakma ama dünya sadece güzelden ibaret değil. Hadi o yaradılış şekliyle güzel değil, ya sen bu kötü fikirlerin güzel olduğunu sanıyor musun? Ben anlamıyorum yani burada biri aşağlıyor öbürleri arkasından gidiyor. İnsanların ne yaptıklarıyla bu kadar ilgili olmayın. Ve bazı şeyleri sadece yakışanlar yapacak diye bir şey yok. Sen rahatsızsın diye kişi nefes almayı kesemez de, o yüzden gözlerini yumucaksın. İnsanları güzel çirkin olarak yargılamaya son verin artık. Hoş değil. Karşınızdakiler bir insan ve onu kelimelerinizle kırabileceğinizi unutmayın.

2|0
    0|0
    • Lafı evirip çevirip kendine göre yorumlamışsın çirkinlere lafım yok benim herkes güzel olacak diye birsey yok ben o efekti kullananlar icin görüşümü belirttim bu benim düşüncem ister küçük düşürücü olsun ister baska birsey üstüne almak isteyen alır rahatsiz oluyosan üstüne alma

• Ben insanlari aşağlamaktan zevk almiyorum. Burdaki kullandigim uslubu gunluk hayatimda kullandigim anlamina gelmiyor genelleme yapma beni tanimadan. Haklisin diyeyim ve konu kapansin olurmu yoksa uzarda uzar yani

• Konu benim haklı, senin haksız olman değil. O soruyu da sana özel sormadım. Aşağıda onaylayanlarda üstüne alınmalı. Buradakiler de robot değil, ona göre ayarlaman lazımdı. Kapansın.

• o köpek beni bitirdi

1|0
    0|0
  • Aynen ya hiç yapmadım onu

1|0
    0|0
  • Çok güzel biri yapmış da olsa iğrenç duruyor

1|0
    0|0
  • Bence saçma

1|0
    0|0