En yakın arkadasim i kaybetmek üzereyim?

Çok değerli bir arkadasligimiz var en azından benim için öyle geçen hafta dogumgunuydu o zamanda aramızda acikti pasta aldım ikimizin resmini yapistirip çok beğendi baristik falan ama bugün moralim bozuk tu okulda genelde ben onun yanına giderim falan bugün yaptığı şakalara ya da yaptığı hiç bir şey e oralı olmadım çok değişmiş hareketleri bir seyler olmuş arkadasligimiz bitcek hissediyorum ikimizde birbirimizi kaybedicez kendisine gelsin diye konusmadigim zamanlarda o da aynı şekilde bana davranıyor çok ağır hakaret ediyor sinirliyken artık dayanamiyorum sizce bitirmelimiyim arkadasligimizi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sende ona farklı şekilde davran hatasını anlamasını sağla tabi kırmadan dene bunu baktın hala olmuyor zorlamanın bir alemi yok bence yine selamını ver al ama eskisi gibi olmuyo bazı şeyler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konuş onla

1|0
    0|0
    • Çok konustum kırıyor beni sürekli ağır hakaretler ediyor bir nevi azar işitmek için gitmiş oluyorum tek korktugum bir daha yaparsa böyle bir sey kendimi tutamamam dayanamiyorum artık fazla guveniyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bitir

0|0
    0|0
  • Bitirme. Dost dostun kusurunu yüzüne söylet zaten arkasından konuşmaz. Ama arkadaşını birisi sana karşı doldurmuş olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...