Ders çalışma isteği yok sizdede varmı?

çok tembelim yaa ders çalışmak falan istemiyorum bütün gün akşama kadar yatmak istiyorum sıkılmaktan sıkılıyorum :/ acaba fazla zeki olduğum içinmi hergün sıkılıyorum?

1|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Zeki olmak ile alakasi yok. Tembelsin. Ve bir seyler yapmazsan sonun kotu olacak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Benimde ders çalışmak zorunda olduğum için çalışasım gelmiyor:D

1|0
    0|0
  • tembellik şeytana uymakdır yapma

0|0
    0|0
  • ders ne zormu kolaymı geçersen ne olacak geçemezsen ne olacak tart hepsini

evdeki en büyük salatalığı ya da patlıcanı al karşına koy geçersen ısırır yersin geçemezsen vazelenleyip yersin bunu aklına getir ona göre çalış

0|0
    0|0
    • aS:DA:dA: verdiğin örneğe hasta kaldım doğrusu çok güzel bir örnek verdin teşekkür ederim D: :D :D

• Aynı ben :D Bu soruyu paylaşan sendin deseler inanırdım :D

0|0
    0|0
  • Zekisin ama calismiyorsun evet.

0|0
    0|0
    • zekilikle ders çalışmak arasında fark var ders notlarına göre zeka yargılamayı bırakın

• Haklisin canim tum bilim adamlari kic buyuterek yeni buluşlar yapiyor

• Bende de öyle ya birkaç haftadir ders çalışmıyorum sınav da geldi 😕😕

0|1
    0|0
    • aynen 36 gün kaldı :D

• şuana kadar yaptığım hiç bişeyden pişman olmadım sonunu düşünerek yaptığım için mutluyum yani hiç keşke şöyle yapsaydım demedim :D

• Helal olsun valla 😏

• Benimde çalışasım olmuyor çoğu zaman

0|0
    0|0
  • Bende de hiç yok

0|0
    0|0
  • Yok bendede

0|0
    0|0
  • Benim psikologum çalışma dedi :)

0|0
    0|0
  • Bu seneyi de hiç çalışmadan bitirdim bravo bana😎

0|0
    0|0
    • aynı ben :D hiç ders çalışmadım derste dinlediklerimle girdim sınavlara hep :D

• Ben dersi de dinlemedim uyudum ful. Arkadaşların ders notları sağ olsun☺

• Bende de aynı şekil oha kendim gibi birini buldum😃

0|0
    0|0
    • :D türkiyede 80 milyon insan var dahaaa çooooook bulursun kendin gibini :D :D :D

• tembel olmanın adı ne zamandan beri zekilik oldu acaba :D

0|0
    0|0
  • Bende çok sıkılıyorum çalışıcam diyorum oturuyorum daha başlamadan sıkılıp bırakıyorum yatıyorum 😀

0|0
    0|0
    • hahahahahaha hele bide telefon yanındaysa hiç çalışamıyosun demi :D

• Öğrermen ev ödevi vermişti yaklaşık iki bak iki ay önce bense şimdi başlamaya çalışıyorum ve ödev iki gün sonra verilmeli..
    Ders çalışma isteğim de hiiiç yok.. Konsantre bozukluğu var bende dikkatim hemen dağılıyor ayrıca hemen uykum geliyor 😁

0|0
    0|0
    • aynen bendede dikkat daüınıklığı vardı ilaç kullanıyodum ama ilaç kullanmayı bıraktım zaten ilk okul zamanlarında kullanıyodum 4 ya da 5. sınıfta o zamandan beri kullanmıyorum :D

• Bende o haotan kullanmıştım ama bende de işe yaramadı hatta yan rtkileri oldu bayâ.. Şimdi ise kendi başımın çaresine bakıyorum😄 Nıylar pek iyi değil ama😂

Erkekler Ne Diyor 4

• yokk

0|0
    0|0
  • Bende de yok

0|0
    0|0
  • Tenbellik basa bela

0|1
    0|0
  • İrade yok demekki

0|0