Açık gezen kadınların şeytandan farkı nedir?

Assalamu aleikum wa rahmetullahi wa barakatuhu

Şüphesiz şeytan insanları yoldan çıkarmak için yemin etmiş ve kovulmuş olandır. ÖYle ki açık gezen kadın da erkeklerin nefsleri ile oynayıp onları yoldan çıkarmaya çalışan bir şeytandan farklı değildir. Ancak bu şeytanlığı modernlik ve çağdaşlık yalanları ile ört-pas etmeye çalışsalar da sadece kendilerini kandırırlar.

Güncellemeler:
Aferin size. Lut'un helak edilmiş kavminden Türkiye'nin de bir farkı yok. Güzel güzel böyle düşünmeye devam edin. Ama ister kabul edin ister etmeyin. Kıyamete kadar dünyaya hakim olacak olan Müslümanlardır elhamdülillah. Mekkeli müşrikleri bilirsiniz. Allah'a inanıyorlardı. Ancak Allah'a giden başka yol seçtiler ve bir kısmı Allah'ı reddetti. Sonra helak olodular. Lut'un kavmi helak edildi. Türkiye'ye ise Müslümanlar saldırmaya başladı bile.
Az kalsın unutyordum. Şeytan? Allah'ın tek bir emrine karşı çıkıp kafir oldu. Allah'ın bir emrine karşı çıkıyorsunuz. Allah ziynetlerinizi saklayın diye buyuruyor bir ayetinde (NUR 31).

O Allahu Teala Ezze ve Celle yok diyenleri de ayrı bir azap bekliyor. Ama gelin anlaşım. Yok diyorsnuz. Peki ya varsa? O vakit O'nun azabına kendinizi hazırlayın ki kaçamazsınız.

0|0
1014

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...