Şeriat ülkesine döndüğümüzü hissetmeye başladınız mı?

Şarkılarda bile sürekli tekbir çekilmeye başlandı. Allah yarattı, Allahım sen büyüksün, Allah cezanı verecek diyorlar.

1|1
4|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef dostum maalesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok değil iktidar düşünce bitecek hepsi. 2 yıl sonra..

0|0
    0|0
  • inşallah olacak olan o zaten

0|0
    0|0
  • Bir gün herkes müslüman olacak ne güzel iste

1|1
    0|0
    • zorla. dayatarak. bu güzel mi? aynısını tam tersi düşün. senin düşüncende olmayan insanların ülkesi olsa burası ve sana zorla diretseler. kanunlar onların istediği gibi olsa? namaz kılman yasak olcak sürekli başın açık olcak diyelim. bunlara mecbur bırakılsan yani. aynı şey anladın mı. ve bunları yapmadığın için insanlar sana çok kötü baksa davransa ve sana kötü şeyler yapsalar. sen onlara göre şeytansın çünkü. empati yeteneğinizi geliştirin lütfen. devletlerin dini olmaz. insanların dini olur.

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok değil, birkaç yıl sonra.

0|0
    0|0
  • Allahın adını müslüman olduğumuz için anıyoruz Elhamdülillah.
    %96 sı müslüman olan bir ülkede yaşıyorsun , şikayetin varsa ülkeyi terkedebilirsin

0|0
    0|0
    • söylediğin sayı hangi istatistiğe bağlı? olayı kimlikler belirliyor ve benim kimliğimde de bebekkenden dini inanını islam yazıyor. bana sormadılar bunu. kaldı ki aileme deistim desem sorun çıkar. hoşgörü dininde hoşgörülü davranan insan yok denecek kadar az. ama olanlar da çok iyi insanlar oluyo onların hakkını yiyemem. kimlikte yazana göre belirlenen sayılar yanlış. ayrıca toplum baskısından kaçmak için müslümanım diyen çok kişi var. ve kafası karışık ve deistliğe ya da ateistliğe yakın çok insan var. ha müslümanım diyip her haltı işleyenleri saymıyorum bile. bu arada çoğunluk demek her şey onlara göre yapılmak zorunda demek değil. niye ben seninle aynı şeye inanmıyorum diye ülkemi vatanımı terkediyorum? herkese eşit yaklaşılmalı. prangalar vurulmamalı insanların özgürlüğüne. zaten herkes bu ülkede dinini yaşayabiliyor rahatça. adım başı camii de var isteyen kapanıyo isteyen dinini yaşıyo daha ne istiyosunuz?

• şikayetin varsa ülkeyi terkedebilirsin yazmışsın ona istinaden söyledim. beni rahatsız etmiyor allah denmesi vs. ve bence o kişininde vurgulamak istediği yer tam olarak orası değil

• Ben o kişinin şikayet ettiğini hissettiğim için böyle birşey yazdım,
      bence bildiğin şikayet ediyor. Ayrıca kendi nickindede Allah var çok garip : /

• şeriat gelmiyor taraflı provakasyon geliyor

dinimiz kadına yeterli önemi veriyor görmek istemiyen kendi bilir

0|0
    0|0
  • az kaldı böyle devam ederse arap kültürü yerleşecek kurtulamadık ya bir arap milletinden dünyanın en adi ırkı namussuzlar

0|0
    0|0
  • Allah belalarini versin diyorum.

0|0
    0|0
  • Milletin dediği olur egemenlik milletin değil midir?

0|0
    0|0
  • Umutsuz vaka.

0|0
    0|0
  • Şeriatın manasını bilmeden şeriatı yadırgamak ne kadar mantıklı acaba? İnanmıyorsun olabilir şeriat geldiği zaman kellen gitmeyecek korkma

0|0
    0|0
    • hep öyle dediler ama hep kelleler gitti.
      www.beyazperde.com/.../
      www.google.com.tr/ ve daha niceleri.

• recm yahudilerin zamanında var olan bir şey. yanlış kişiler yüzünden doğrulara yalanmış muamelesi yapılamaz. İnanmıyor olabilirsin. Ateist budist hıristiyan yahudi olabilirsin. Taşa toprağa doğa anaya tapıyor olabilirsin fakat bu senin taşlanma veya kellenin kesilmesini gerektiren bir olay değildir. Serbestsin neye inanıyorsan ona inan devam et kimse sana laf söyleyemez ama doğrular ortada iken ve buna inan kişi sayısı fazla iken sadece saygı durman gerekir eleştirisini yapabilirsin fakat belirli bir saygı çerçevesinde tabi ki.

• inşallah dönmeyiz de yandaş göstermek için kendilerini

0|0
    0|0
  • neden zoruna gitti insanlarin Allah ı anmasi dünyayi sen mi yarattin yoksa? Istedigin her halti yiyorsun kimse karismiyor ne seriatindan bahsediyorsn

0|0
    0|0
  • Sanırım o yoldayız

0|0
    0|0
  • Hic alalkasi yok bu sekil daha kotuye gidiyoz

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. şimdikilerin gücü yetmez bunu yapmaya hiçbir zaman..

0|0
    0|0
  • Tam tersi şeriattan uzaklaşan bir ülke görüyorum

0|0
    0|0
  • Açıklama efso

0|0
    0|0
Yükleniyor...