Güzel/yakışıklı olup kendini beğenmiş olmayan insan var mıdır?

Kendini beğenmişler genelde yakışıklı ya da güzel olur. Ben mütevazi güzel ya da yakışıklı olan birine rastlamadım hiç bir zaman

0|1
16|42

En İyi Erkek Görüşü

• Hehehe git ulen işine. Bir de baya baya yorum yazmış. Bir kere sen hem yakışıklı hem mütevazı egoları sonuna kadar tatmin olmuş erkeği görsen hatta sana altın tepsi içinde getirseler elinin tersiyle itersin. Sizin aklınız fikriniz saçına garip şekiller veren kafası havalı olmaktan başka bir şeye çalışmayan coni tipler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O güzelliği verenin Allah olduğunu istediği zaman bir sözüyle güzelliğinden eser kalmayacağını bilen insanlar mütevazi olur. Ancak bana kalırsa zaten hepimiz kendimizi yüksek derecede olmayacak şekilde beğenmeliyiz. Çünkü yaradan isteseydi bizi daha güzel yaratabilirdi böyle yarattığına göre bizimde kendimizi böyle beğenmemiz lazım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Bana genelde mutevazi sempatik saygili derler, bazilari yakisiklida diyor ama pek aldiris etmiyorum sonucta o benim dis vucudum yani temiz olup bakimli olmakdan fazla birsey yapamam ama insan karakterini sekillendirebilir.

0|0
    0|0
  • En kötüsü hem tipsiz olup hem de kendini beğenmiş olanlar 😁

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmek güzel bişidir misal ben çok seksiyim her gün söylüyorum kendime

Söylemeyen çirkindir işte kendini biliyordur

0|0
    0|0
  • Ben istanbulun en nezih İstanbul beyefendisiyim

0|0
    0|0
  • varr

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Yakışıklı değilim. Kendimi beğenmiş de değilim. Ama kendimi güvenim tam hepsi bu.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum kendini bir b*k sanan güzel/yakışıklı her ne ise o davranışları ile zaten çirkinleşiyor.

0|0
    0|0
  • Vardır knk

0|0
    0|0
  • Geldim. d

0|0
    0|0
  • Yakışıklımıyım bilmiyorum ama mütevazıyim

1|0
    0|0
  • güzellik / yakışıklılık görecelidir. Kimi kendini beğenir kimi beğenmez. kimi onu sever ama başkası onu sevmez gibi anlatamadım ama olsun... Bende alımlı burnu havada olmayan güzel bir kıza rastlamadım hiç bir zaman :)

0|0
    0|0
  • fazla yakışıklı olmasamda iyiyimdir :D kendimi beğenmişlik yapmam

0|0
    0|0
  • vardır elbet

0|0
    0|0
  • Guzel veya yakisikli olmak kisinin tercihi degildir. Elimizde olmayan birseylerden dolayi ovunmek veya kendimizi kucuk gormek yanlistir. Bakimli olunabilir temiz olunabilir bu bizim elimizde ancak kisinin secimi olmayan seyler ovunc kaynagi olamaz.

0|0
    0|0
  • Daha önce beni görmedin ondandır :D :P

0|0
    0|0
  • Vallahi bilemedim yakisikli insanlara sormak lazim

0|0
    0|0
  • Vardır niye olmasın

0|0
    0|0
  • Ne tipliyim nede çirkin 0rta işte

0|0
    0|0
  • Ben rastladım ama böyle insanlar genellikle kendi güzelliklerini farkında olmuyorlar.

0|0
    0|0
  • Sanırım yok, genel olarak bakarsak toto stratosferde :D

0|0
    0|0
  • Var Dünya yakışıklısı olsam kendime gömerim

0|0
    0|0
  • istisnalar hariç haklısın öyleler.

0|0
    0|0
  • Off beni anlattın :p

0|0
    0|0
  • Varlar illaki dünyevi güzelliğin bir anlamını olmadığını biliyorum mesela

0|0
    0|0
  • inan vardir her yakışıklı erkegin acı bir hikayesi ondan kibir doğuyor

0|0
    0|0
  • Ben ilk oluyorum o zaman, şimdi rastladın 😂

0|0
    0|0
  • var ancak zaten onların su anda sevgilisi var :)
    bos bırakırlar mı

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • ben çok çirkinim kimse beni sevmiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 15

• Var.. çok mütevazi kendini beğenmemiş güzel arkadaşlarım var

0|0
    0|0
  • Yoo olanlar var kendilerini belli etmiyorlar ben burdayım böyleyim güzel vs yakışıklı olduklarını söylemiyorlar

0|0
    0|0
  • Ben öyleym

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş olmanın güzel ya da yakışıklı olmakla ilgisi yok. Beğenilmeyen insanların da egoları yüksek olabiliyor ya da çok beğenilenler de mütevazı olabiliyor Dış görünüş meselesi değil karakter meselesi Kendini beğenenlerin karakteri düzgün olmaz genelde

0|0
    0|0
  • Çok güzel, mükemmel, bulunmaz hint kumaşıyım ama kendimi hiç beğenmem.

0|0
    0|0
  • Bir tane hocam vardı, baya yakışıklıydı ama hiç öyle egolu megolu değildi hatta çok mütevazi ve adaletli bir adamdı. hatırlattın bak

0|0
    0|0
  • Biri beni sormuşsanki 💁

0|1
    0|0
  • Vardır.

0|0
    0|0
  • Ben varım😀

0|0
    0|0
  • Vardir tabi