Ben o kürt rızayı vanlı nihat hocamı o ömeri ya abi ben o kürdoları özledim lan?

ya şu mk dünyasında america bile 44 ayrı milletle bir arada yaşıyorken biz sadece 5 millet bir arada neden yaşayamıyoz :D ya arkadaş neden milletlere ayrıldık biz lan biz america kadar olamıyozmu ben özledim lan ilk okuldaki kürt arkadaşlarımı abdulkadiri çok özledim mesela nerde lan benim arkadşalarım neden bizi birbirmize düşürdüler abi ben ufakken apo yakalandı yakalandığı gün bir anda kimse benle konuşmadı demekki ayrımı ben biz değil kürtler yapmış ben ufaklımdan beri kürt halkında şunu gözlemledim mesela başbakan kürtlere küfür etse benim kürt arkadaşım gelip benle küserdi lan sanki ben küfür etmişim ya arkadaş kürtler neden böyle? lan abdulkadir dediğim çocuk aponun yakalandığı gün benle küsmüştü bisiklet sürerdik onlar gezerdik güzel arkadaşlarım vardı hepsi gitti özlüyom lan onları çocukluma dönmek istiyom ülkemiz eskiye dönsün istiyom apo asılsında kurtulalım şu hdp kalksın tek parti olsun ülkede milliyetcilikde bitsin hdp de bitsin chp de bitsin akpde gitsin yepis yeni bir parti olsun ondan başka partide olmasın tek hükümet olsun başbakanda öyle biri olsunki vatan sever böyle ayrım yapmayan tek amacı ülkeyi geliştirmek olan cumhur bşakanıda yenilensin herşey güzel olsun istiyom neden lan bişey yapmıyonuz biz nezaman huzur mutluluk içinde yaşıycaz mutlu olmayı özledim lan ben

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kısmen haklısın ve provokatif kısma girmişsin. @tugce_

0|0
    0|0
    • valla nereye girdimi ben kestiremiyom ama nereye girmişsem bidaha çıkmasın :D bu sorunu çözün :D ben arkadaşlarımı istiyom :D

Yükleniyor...