Yalnızlık ve bir fincan çay?

şu an tek başıma sıradan bir kafede oturuyorum. Yapayalnızım. Sarı uzun belime kadar saçlarım kızıl kahve kocaman gözlerim var. Şehrin göbeğinde üstü açık kafede sırtım caddeye dönük oturuyorum. İnsanları görmek istemiyorum. Sigara içiyorum. Bu kafede sevdiğim adamla ve sevdiklerimle çay içmiştim, gülüyordum mutluydum. Şimdi yalnızlığın bana verdiği huzursuzlukla somurtarak yazıyorum. Hayatın sıradanlığını sorgulayıp duruyorum. Tamam hayat inişli-çıkışlı.. Ama niye kaybettim herkesi? Sorun bendeydi sanırım. Ya da sorun sorunlu olmamdı. Yazacak yaptığım bir faaliyet bile yok -sigara içiyorum-. bir dost edinip omzuna kafamı koymak istiyorum. Sabaha kadar konuşmak istiyorum. Susuyorum.

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmisin gelecegini ipotek altina almasin yuzunu caddeye don

1|0
    0|0
    • Dönüyorum 😳

• Bide erkan kiziladlandan gozum dalar uzaklara adli parcayi dinle simdi sonrada şovalye yi dinle

• bir sigara yakıp açtım şarkıyı

Erkekler Ne Diyor 6

• dilin kuvvetli sayılır. neden bunları kağıda dökmüyorsun? güzel bir kitap yazabilirsin mesela olaya biraz da kurgu katarsan

1|0
    0|0
  • tam bir melankoli durumu hepimize olur arada geçecek merak etme

1|0
    0|0
    • Umarım geçer :(

• bu kadar sıkılma gerçekten geçici durumlar bunlar boş ver keyfine bak üzme kendini

• Çok teşekkür ederim düşünceli davrandığınız için.

• Sen o kafede otururken bende aynı senin oturduğun cafenin yanında salına salına adeta karşımdan gelen herkese meydan okurcasına yürüyorum. Kafamı çevirip seni etrafıma bakıyorum. Kulağımda Lil Jon'un bir parçası çalıyor. Etrafıma bakıyorum elinde sigara olan bir kız var. Dertli, kederli. Sigara dumanı ister istemez bana doğru geliyor. İçimden kıza kayıp gidiyorum.

0|0
    0|0
    • Sanki gerçekten yaşandı. Geçip gittin yanımdan..

• Destek olduğun için çok teşekkür ederim. Zamanla iyileşeceğim sanırım..

• Dediğin gibi iyleşebilir misin iyileşemez misin onu bilemem. İnsan bazı şeyleri yaşamadan öğrenemiyor. Ben öğrendim ama. Bu dünyada ölümden başka dert yok. O yüzden hiçbir şey için üzülmeye değmez.

• hayat söylediğin gibi inişli çıkışlı ama asla ne tam beyaz nede tam siyah. grilikler biraz koyu birazda açık grilikler.
    ama sana biz söz söyliyim belki umutlarını yeşertir. “Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak. Unutma; aynı gökyüzü altında, bir direniştir yaşamak.” Nâzım Hikmet

0|0
    0|0
    • Söz için çok teşekkür ederim. Çok sevdim

• Çok teşekkür ederim. Bu söz hayat felsefem olacak..

• ne güzel çok mutlu oldum.

• oooffff offf sen yinede mutlu olmanın formulünü ara

0|0
    0|0
    • Mutluluk beni terk etti. :(

• Neden Gizlisin?

• Kendimi ifşa etmek istemedim utandım sanırım.

• bu durumu hayatında yaşamayan yok, farkına varman durumun iyiye gittiğine işaret :d

0|0
    0|0
    • Nasıl kurtulabilirim bu durumdan

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayat inişli çıkışlı evet. Bu engebeleri , kötü insanlar yaratıyor. Yalnızsın diye sorunlu olmak zorunda değilsin ki ben de yalnızım ve bu benim seçimim. Çevrede
    arkadan bıçaklamayan , kazık atmayan kimse kalmadı. Dışardan bakınca yalnız değilim ama benim de güvenebileceğim bir dostum yok , omzuna kafamı koyup göz yaşı akıtabileceğim biri ya da... Yalnızlık iyidir , şüpheye yer yok , satmaya yer yok ya da '' neden bana böyle yaptı'' gibi düşüncelere de yer yok. Takıyorsun kulaklığı ve çevreyi izliyorsun. En güzel faaliyet budur bence.

1|0
    0|0
    • İnsan bazen derdini anlatabileceği bir arkadaş, başını omzuna koyabileceği bir dost arıyor. Ama yok olmayınca içine ata ata büyütüyorsun ve dünyalar kadar oluyor. Ben samimi dostlukları özledim

• Ben buradayım. Nasıl olsa karşılaşma gibi bir durumumuz yok. Mesaj atabilirsin. Belki düştüğün gibi kaldırabiliriz seni ayağa.

• Olur çok teşekkür ederim

• Bende çok yalnızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...