Aynı soruları görmekten Gınaa geldi mi?

Geldi.. Çağ kapatıp çağ açın lewel atlayın bişeyler olsun nolur artık saçmalamayın.. Nasılım soruları da çok itici... güzelsin çirkinsin şöylesin böylesin.. ne önemi var yaa? Ego düşkünlüğünüz sizi hepten bitirmiş.

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kalabalığa, sürüye uy; sende bitane resim at, nasılım de olsun bitsin :D :D

1|0
    0|0
    • koyun değilim ben.. :) Biraz ufkunuzu açın genişletin okuyunnn gelişinnnn... sürü sürü... farklı düşününn farklı düşünceler olmazsa ortaya yenilikler çıkmaz.. :( uymayın uydurmayın..

• İnsanımız neyi var neyi yok teşhir etmeyi seviyor, paylaşımcı bir milletiz :D :P

• Orası kesin canım... Bu dünyada sanki bir tek kendileri yasıyor.. düşüncesizler.. Millet özeniyor örnek alıyor.. attıkları adıma dikkat etmeleri gerekiyor.. ama kimse o sorumluluğu kendinde görmüyor.. Yazık çok yazık.. İslam ülkesi denilmiyor mu bir de.. :S Ülke eyvallah ta.. İnsanları zerre kırıntısı yok..

En İyi Kız Görüşü

• Bencede haklısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O mu yakişikli bu mu?
    Yok sevgilim, bana termosifon borusunu soktu.
    Yok o bana domaldi, sizce benden hoşlaniyor mu?
    Allah belanizi versin lan, biraz kültürlü olun da faydali sorular sorun.
    Aşkiniza... midemi bulandirdiniz.
    Kusura bakmayin, ancak böyle rahatlardim.

1|0
    0|0
  • Sana katım katım katılıyorum. Yani katılım ötesi katılıyorum. Lakin sana katılmam bu hamam böceklerini kurutmaya yetmiyor.

1|0
    0|0
  • Bende bıktım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum. İnsanlari dis gorunuse gore yargilamak kadar hic bisey itici olamaz. O kadar edebsiz sacma konu var ki burada

1|0
    0|0
    • İşte bu şükür buradada farklı düşünceler görebiliyorum.. sizlerde olmasanız hakikatten dünyadan umudumu kesicem artık..

• Var var elbette o sacma konular surekli gozumuze carptigi icin fazlaymis gibi gorunuyor. Kimileri sadece yorum icin uyduruk igrenc seyler yaziyor. Kimileri renk degistirip giriyor. Maalesef her cesite rastlamak mumkun 😊

• ne yazık ki.

• Knight mi bu lewel atlicaz bacim :D.
    ama haklisin

1|0
    0|0
  • ya aslında ben soruyorum ama kimse görmüyorrr :(

1|0
    0|0
  • ama hepsini usanmadan cevaplarım :D

1|0
    0|0
  • aynen.

1|0
    0|0
  • Sen ve senin gibi duygusuzlar :D

1|0
    0|0
    • Yaşasınnnnn dımı :) ben ve benm gibiler.

• Neyse boşver uzun hikaye :) siz de yaşayın bari

• aynen

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...