Allaha inanıyormusunuz?

inanmamak mantıksızlıgın ta kendısı bunca matematıksel duzen tesadufen olma ıhtımalı cok saçma ama bunca güzelikleri kirleten de bizleriz bu arada inanmayan veya sorgulayanlara saygım var ömer hayyam a oldugu gibi :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İnanıyorum elhamdulillah

0|2
    0|0
  • "inanmamak cok sacma, inanmayanlar salaktir, inanmayan vidi vidi ama saygim var tabi inanmaya..." bu nasil kafa lan? inanmiyorum demiyorum tanri yok diyorum

0|1
    0|0
    • ben salak demedim mantıksızlık dedim ama mantıksız insanları da var edip mantıgı gösteren bir kudret var inan bana :)

• onyarginin cok gerekli bir sey oldugunu bir tik daha deneyimle ogrenirsin hadi

• :) hadi derken kucuk ergen

Erkekler Ne Diyor 5

• İnanıyorum

0|2
    0|0
  • Evet, inanıyorum.

0|2
    0|0
  • Allah'a inanmak mantıksızlık. Bu bozuk düzeni bir tanrı yapmış olamaz. İnsan elinin değmediği yerlerde bile birçok kusur var.

0|0
    0|0
    • kusursuzlugun var oldugu her yerde kusur vardır mukemmeli kusuru var eden de bir nedendir nedenini anlaamak gerek

• İnanmıyanlar TRT BELGESELDE Günde 30 40 dk Vaad Dinmeleri Yeterli

0|2
    0|0
  • İnanıyorum tabiki çok şükür. İnanmamak gerçekten çok zor birşey yapmayıp sadece şu dünyadaki işleyişe insanlardaki hayvanlardaki bitkilerdeki vs sanata bakmak yeterlidir çok zor değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...