Kızlar hiç anneniz babanız sizin evliliğinizi düşünüyorlar mı?

Yani Erkeklerde olağan şeyler bunlar. Ama kızlar size ne söyleniyor Merak ettim? :D
Seni niye kimse istemiyor falan gibi şakalar olsun. :D

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Dizinin dibinden ayırmak istemiyor. Ablamla ve abimden dolayı annem evlendiğinde seni yakın yerlere verecem diyor ben de he hee ondan diyorum 😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimkiler benim evlilik mevzusunu düşünmezler hatta cümle içinde bile yakıştırmazlar. Güzel bir kız gördükleri zaman bazen bana buğuz ederler hatta bazen nerdeyse intizar seviyesinde buğuz ederler. Yok kız çok güzelmiş de tam istemeyi düşünmüşler de o anda benim işsizligim akıllarına gelmiş de vaz geçmişler de ne yüzle gidip kızı isteyeceklermiş de yani durumun suçunu hep bana atarlar. Benim evlenmem gerektigini düşünmezler çünkü birikmiş param ya da kadrolu sağlam bir işim yok. Hal böyle olunca bana hiç yakıştırmazlar.

0|1
    0|0
    • Farklı durumda sayılmayız ilerdeki ben senim abi

• Sana nacizane tavsiyem kardeşim, ne yap yap kafanı çalıştır iş güç para sahibi ol. Zamanı gelince de evini ayır. Başlangıç olarak asyatelevizyonu. com dan Tacir adlı dizinin Türkçe dublaj halini izle. İlk bölümün ilk onbir saniyesi çevrilmemiş ama mutlaka izle. Hayata dair güzel fikirler edineceksin. Ayrıca pembe dizi degil. Tadına doyamazsın.

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlilik lafi dahi gecmiyor gecemez djdjs

0|0
    0|0
    • Ailen karışmıyor ne güzel :D

• Kızım ben seni nasıl vericem diyor sonra duygusallaşıyor sarılıyor öpüyor falan ertesi gün bakıyorum onla bunla çeyiz muhabbeti yapıyor 😜

0|0
    0|0
  • Sen abinden önce gidersin diyor babam
    Koca yok nereye gidicem 😛

0|0
    0|0
  • sadece bu yabancı biriyle evlenir diyolar o kadar ama konuşulmaz pek.

0|0
    0|0
  • Annem başıma kaldın diyor :D babam evlenmemi istemiyor yanındayım diye mutlu :)

0|0
    0|0
  • Evde kalacan az iş yap 😀

0|0
    0|0
    • o bilindik ya bilinmedik birşeyler yok mu? :D

• Bizimki hep işle alakalı 😀

• Evet biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...