Peki Bu Söz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Erkekeler Kadınlardan Daima Üstündür Çünkü Onların Hanımları Yoktur..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Asagilayici bir cumle ya kadinin yerinin bu kadar asagida olmasi utanc verici, erkeklerin yaninda kullanabilecekleri emirlerinde biri varmis gibi algilatip erkegi efendilestiriyorlar ben burdan o hanim kelimesini kole olarak algiladim belki benim cagrisimim yanlsitir ama bu algiyi veren bir cumle

0|0
    0|0
    • asla aşşalamak amaçlı bir söz degil kadınlar olmasa erkekler başarılı olamaz anlamına geliyor söz yazı siz olmazsanız bir bir hiçiz bu durumda sizim nekadar degerli bir varlık oldugunuzu gösterir

• 😂😂 ya yok atar yapmiyorum neyse iste kisaca iki tarafada cikiyo direk bu cumle oncesinde neler yazdigi onemli :))

• yani yani :))

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse soruyu anlamamış düzelt derim kardeşim. Erkekler kadınlardan daima üstündür çünkü kadınların hanımları yoktur. Sanırım doğrusu bu. Aslında kadınları öven bir cümle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kadınların mı hanımları var , anlamadım ki kim söylemiş bunu?

0|0
    0|0
    • ewet kadınların hanımları yoktur aslında kadınların hanımları yoktur çünkü olması lazım eksik yazdım galiba

• Kimse kimseden üstün değildir. Hele de erkekler kadınlardan hiç bir şekilde üstün değildir

0|0
    0|0
    • ya ablacım tabiki üstün degildir neyse sen sözü yanlış anlamışsındır da şu hele ki erkekler cümlene öldüm tm be siz kadınlar olarak daha iyisiniz bence :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...