Hayattan zevk almak için ne yaparsınız?

İnsanın çok sıkıldığı zamanlar oluyo o zamanlarda nasıl hayata bağlanirsiniz yaşamanızı sağlayan zevkli şeyler neler?

1|2
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bilmiyorum. Ben yaratana ayıp olmasın diye yaşıyorum 😅

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• yagmuru, geceyi ve icinde yasanilan kentin gece daha da sessizlesen sokaklarini tanimak. o sokaklarin zamanla ahenkli sevismesini farketmek ve hergun sabah onda acilip aksam hava kararınca kapanan tuhafiye dükkanının vitrine bakarak kepenk demirlerinin arkasindan, senin dısinda bir yasamin devam ettigini, o yasamin icindeki tüm ayrintilarin aslinda ruhunu dort bir yanından sarmalayarak seni ve ruh halini yarattigini kesfedip butunuyle sarsildiktan sonra bu ayrintiların içindeki gizemi, tuhaf iliskileri, sonsuz donguyu ve muzikal ahengi kesfetmek.
    guzel bir muzik, bastan cikarilmak, hafta sonlari kucuk sehirlere gitmek, trenle gitmek, asik olmak, asik olunmak, sıcak patates , keyif verici bir kitap okumak, baharin kokusunu duymak...

0|0
    0|0
  • olumlu bakmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • hayattan zevk almıyorum... tek bişi dışında sanki Allah a ayıp olmasın diye yaşıyorum... birtek balık tutarken çok mutluyum... olmadı bu yönde bir iş yapmayı planlıyorum zaten balık turları düzenlicem 15 kişilik bir araba alıp denizli bodrum istikamet ağırlıklı bari mutlu olduğum şeyi yaparken bişiler kazanırım çok parada gözüm yok gülümsemek ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak kafi gerisinin canı cehenneme...

0|1
    0|0
  • Takıntı yapmayacaksın

1|0
    0|0
  • Müzik dinlerim canko

1|0
    0|0
  • takmamaya çalışırım sigara içerim takmam sende takma

1|0
    0|0
  • hayatla sevişirim :S :D

1|0
    0|0
  • İnsan her zaman kendisinden daha kötü halde olanları düşünerek ve bilerek, içerisinde bulunduğu duruma sükretmelidir. Ve onlar için de dua etmelidir. Sonuç itibarı ile, kişi zaten zevk almaya başlar hayattan...

0|1
    0|0
  • sevgilimi sinir edip sonra gönlünü almak :)))

1|0
    0|0
  • hiç yapmadığım şeylerle uğraşırım

1|0
    0|0
  • Sitresten sıkıntıdan kurtulmak icin sakin bir yere atarim kendimi

1|0
    0|0
  • Ebru sanatıyla uğraş.
    Sanat müziği dinle.
    Spor yap,
    hayır işler yap.

1|0
    0|0
  • Bende zevk alamıyorum

0|0
    0|0
  • doğaya çıkarım sesim çok kötü olsada şarkı türkü söylerim yüksek sesle ve biraz içimi bosaltirim... sevdigim seyleri yaparim mesela, balık tutmayı severim tekneyle açılıp balığa giderim, bisiklet turunu severim uzun turlar yaparım, bir şekilde sıkıldığım şeylerden ve ortamlardan bir süreliğine de olsa uzaklasirim.

0|0
    0|0
  • Yapacak pek birşey bulamıyorum evde internet vardi yine bulamiyodum uğraşmak istemiyodum belkide kafa yapima bağlı

0|0
    0|0
  • bekliyorum denk gelmesini

0|0
    0|0
  • rus kızları ile takılırım...

0|0
    0|0
  • Takmam :)

0|0
    0|0
  • Basket oynarim

0|0
    0|0
  • ben hiç bir şey yapmayınca çok zevk alıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ya hayat seni ya sen hayatı öpeceksin zevk almak için = ) 2. şık benim tercihim:D

0|0
    0|0
  • Hayatin a q im...

0|0
    0|0
  • Hayatımı renklendirecek zevk aldıracak aktivite ler yaparım.

0|0
    0|0
  • bir kadına köle olsam mutlu olucam

0|0
    0|0
  • insan bş maca bağlanmalı güzelim yoksa hayat boş gelir

0|0
    0|0
  • Mast yapmaya devam işte

0|0
    0|0
  • Mast keşke evlensem de gerçeğini yaşasam

0|0
    0|0
  • mast. yaparak ruhen ve bedenen rahatlamayı dene bu sana iyi gelecektir..

0|0
    0|0
  • bu insandan insana değişir ama mesele ben sevdiğim şeyleri yapıyorum öylesine mutlu oluyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• farklı seyler denerım monotonluktan cıkarım

1|0
    0|0
  • Betül ve büşrayı kızdırırım (arkadaşlarim)

1|0
    0|0
  • Imanli yaşadığın her anda hayattan tatl alirsin

0|1
    0|0
  • Rus salatası yerim

0|0
    0|0
  • Spor
    Kahve ve çikolata
    En sevdiğim dostumla paylaşma

1|0