Su istanbulun trafik sorununa cozumu olan var mi?

Atacam kendimi bir yerlerden.. inip yurusem daha hizli olurum..

Güncellemeler:
b*k gibi geçen bigün
...

0|2
1|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• araba alımını sınırlar sadece gerçekten ihtiyacı olan ticari olanlara izin verirdim.

1|0
    0|0
  • Benim var.🖐
    Ter yön ve emniyet şeritlerine bomba koyacaksın giren patlıyacak kökten çözüm.😄
    Biz kendi kendimize trafik yapıyoruz herkes insan gibi kullansa hiç sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Metrobüs dışında toplu taşımaya binilmez
    arabayla hiç çıkma daha iyi
    çözüm yok nüfüsu azaltmadıkça :D

1|0
    0|0
    • Cozum evde oturmak dedin sanki sen :D

• Mümkün olsa aynen hiç çıkmamak lazım ama mecburuz :D
      ya da yakıt fiyatları 5 katı artsa yine farketmez bu millete :)))

• İlk iş akp den kurtulmak olmalı.. Sonrasına bakarız.

1|0
    0|0
  • Yok knk henuz

1|0
    0|0
  • Helikopter satılır ikinci el.

1|0
    0|0
  • Var birakin arabalari toplu tasimaya binin

1|0
    0|0
    • Ben toplu tasimalari kullaniyorm zaten ama haklisin o kadar cok araba olmasa.. Insanlardan cok araclar kaplamis yollari

• Aynen oyle ama bu sistemde o araclarn azalma ihtimalinden cok cogalma ihtimali var.

• Her nesil buyudukcr yeni arabalar gelcem ama dedihim gibi toplu tasima cogalmali bunu devlet yapmali istanbulun heryerini yol yapsa yinede bu sorunu cozemez illaki toplu tasima

• Yapıcak bişey yok benimde gün içinde vaktimin cogu yolda geciyor cok geziyorum sıkılıyorum ama anadolu yakası'nda cok sorun degil iş cıkısı okul cıkısı haric karşıda daha kötü terden zayıfladigimi biliyorm yolda stresten :D

1|0
    0|0
  • Tek kişinin tek başına araçla trafiğine çıkmasını yasaklayacan 70 yaş üstüne kamyonlar gibi belirli zaman saatleri içinde trafige izni verecen çözüm çok aslında kim yapacak

1|0
    0|0
  • Var evde otur hiç trafik derdi olmuyo 😊

1|0
    0|0
  • T-O-P-L-U-T-A-Ş-I-M-A herkes kendine bir araba almasa öyle bir sorun kalmaz.

1|0
    0|0
  • Var elektrikli bisiklet 😀😀

1|0
    0|0
  • Atla köprüden kurtul ;D

1|0
    0|0
    • Ha kına yakacan sen de :D

• He yakarım.. adamlar ülkelerine havadan yol yapmişlar. Havada bile trafik ilerliyo yani. Çindi galiba. Adamlar çalişiyo geliştiriyorlar ülkelerini. Bizim gibi büyüyle sinirle ugraşmiyorlar. Adamlar bu işin hakkini veriyo hakkini.

• Malesef gun icerisinde fena bogusuyoruz

1|0
    0|0
  • Var D100 kara yolunu benzin döküp yakıcaz :D

1|0
    0|0
  • Ona hic bir cozum yok. anacak ucan araba lazim

1|0
    0|0
  • Maalesef 😕😕😕😕😞😞😞

1|0
    0|0
  • Çözüm kesinlikle ormanlarımızı ağaçlarımızı kesmek değil !!

1|0
    0|0
  • İnip yürüsem daha hızlı olurum diyenler yürüyerek gitsin bir yerden bir yere trafikte azalır 😊

1|0
    0|0
  • Trafik sorunu nu cozmuyorlar kasten bilerek ve planlı şekilde sorunlu ve yoğunlaştıryorlar

1|0
    0|0
    • Kufur yemek hoslarna gidiyor demek

• Bizlerin ettiği kufurleri iyi birsey sanıyorlar bir yolda normal hızda giderken anlamsiz bir şekilde trafik yogunlasiyor sonra sebebini bilmediğim bir neden den oturude aciliveriyor ne garip en azindan bir sebeb olmalı ama yok

• Nereden nereye gidiyorsun şu an

0|0
    0|0
  • Yürümek.

0|0
    0|0
  • Her eve max 1 araba cozum
    Herkeste 2 araba var olmaz boyle :/

0|0
    0|0
  • Şöförün olalım hanfendi umarım araba kullanırken yazmıyorsunuz bunu

0|0
    0|0
  • En ondeki arabanin pok yemesi onu bulacammmmm

0|0
    0|0
  • vardır.. dünyanın ilk ve son kalabalık ülkesi değil.. çok ülkeler vardır bu şekilde.. ancak devlet bunu çözmeli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...