Sen olsan ne yapardın?

Herkesten cok sevdıgın bı arkadasını dusun onun ıcın herseyı yapacagını yenı tanıstıgına ragmen cok sey paylastıgın onu 2 yıllık arkadaslarına tercıh ettıgını onu mutlu etmekten hoslandıgını dusun en yakın arkadasın en guvendıgın bırısı onun kalbınde cok farklı bı yerın var cok kavga ettıgınızı dusun sevgılısıne kızıp sana bagırdıgını falan defalarca kustugunuzu onun ıcın elınden gelen herseyı yaptıgını onun hayatında tek ıstedıgın dostun oldugunu cok ıyı bırısı oldugunu aranız bozuk olduğunda herseyı senle paylastıgı ıcın ona cok koydugunu ama ıyılıgını bosa cıkardıgını dusunuyosunuz yıne kustunuz bundan sonra bısey yapar mısın? Yanı barısmak ıcın

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hiç birşey yapmam. arkadaşlığa dostuğa önem veren biriyimdir. uzaktada olsam arar sorarım. baktım aradığım kşi beni tınlayıp aramıyor numarasını siler dahada görüşmem. 20 yıllık arkadaşıma geçenlerde mesaj attım. 4yıldır arayıp sormuyordu. utandırdın beni yaa bundan sonra görüşelim dedi , arkasından gözden uzak olan gönülden de uzak olur dedi. faceten de sildim telefonunuda sildim. öyle insanlar benden uzak olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• koy gte gitsin daha ne dostların olacak daha ne arkadaşların olacak.

0|0
    0|0
    • Ama en iyisi olduğunu düşünüyorum

• Daha da iyileri çıkacak hayatını tek bir insana endeksleme fena zararlı çıkarsın.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...