Olası bir zombi saldırısında hayatta kalabilir misiniz?

Evet arkadaşlar ;

Sorum çok basit.
Linke girin sonucu ss olarak atın bakalım.

Olası bir zombi saldırısında hayatta kalabilir misiniz? Görelim

Teste katılmak için tıklayınız

Olası bir zombi saldırısında hayatta kalabilir misiniz?
Ben hayatta kalabilir mişim :)

0|1
6|16

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar hayatta kalırmışım peh ne hatta kalması ben o zombilerden kendime münhasır zombi bahçesi bile kurarım :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Siz birkaç ay hayatta kalıp daha sonra intihar ederdiniz haklı çıktı zombi değilde ben kendimi gebertirim :( ama intihar günah napcaz zombi olmaya çalışmak intihar mı?

0|1
    0|0
    • Yazık sana :)
      Biraz zombi filmi izle :)

• walking dead tekinler türk değilki :( bizimkinler zombiye karşı fatiha okurlar :) kaçıcağına sonrası malum

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• "Siz sonuna kadar hayatta kalırdınız" çıktı.

Siz sonuna kadar hayatta kalırdınız54
    Siz boşa uğraşmayın. Daha ilk saatlerde ölürdünüz22
    Siz en az birkaç sene hayatta kalırdınız15
    Siz birkaç ay hayatta kalıp daha sonra intihar ederdiniz9
    Hayata bağlılığınız sizi hayatta tutan şey olurdu. Mücadeleden kaçmazdınız. Her şeyin düzeleceğine karşı içinizde sonsuz bir inanç olurdu. Dışarıda kyamet kopsa da siz ecelinizle ölmeyi tercih ederdiniz.

0|1
    0|0
  • Valla Türkiyede durumun suyunu çıkaracak olaylar illaki olurdu. Mesela haberlerde şu tip şeyler duyabilirdik. Yine istanbulun magandaları zavallı ve bilinçsiz zombiyi taciz ettiler. Yolda tek başına dolaşan zombi E. K., Şy ve yakın arkadaşları ö. a. tarafından bir araca zorla bindirilip ormanlık alana götürüldü. Zavallı zombiyi prezervatif kullanarak zıçırıncaya kadar anal yollu ilişki kurdular. Yakalanan zanlılar içkinin etkisiyle yaptıklarını masum olduklarını söylediler. Hatta belki zombiler bizden korkup Türkiyeye ilişmezdi.

0|0
    0|0
    • Yahu önce soruyu okuyun sonra yorum yapın.
      Bu kadar mı okuma özürlü insanlarsınız.
      Alakasız görüşler.
      Testi yap sonuç ne atın diyoruz çok bilmiş çıkmış roman yazıyor.
      Kendi yapacaklarını mı yazıyorsun fantezilerin mi bunlar?

• Bunu alir herkesi ezerdim baskan 😎 http://i.hizliresim.com/Yk140z.jpg

1|1
    0|0
  • Dünyanın sonu gelmiş. Her gün zombiden kaç, nereye kadar? Ölümünüzün sebebi yine kendiniz olurdunuz. Bu dünyadan sıkılıp büyük ihtimalle kafanıza sıkardınız. Veya zombiler arasına kamikaze dalışı yapabilirdiniz.

0|1
    0|0
    • Sende intihar edecek grupta yer alıyorsun aşağıda bir arkadaşın daha var :) tanışın beraber intihar edersiniz :)

• neden böyle birşey çıktı ki anlamadım :D normal de mücadeleciyimdir.

• Demek ki pek mücadeleci değilmişsin :)

• ay ölsekte kurtulsak diyorum ben böyle filmleri izlerken

0|1
    0|0
  • Ben çözmüştüm bunu sonuna kadar hayatta kalırsınız çıkmıştı zombi istilası çok istediğim bir şey aslında olsa güZel olurdu yani

0|1
    0|0
  • "Siz sonuna kadar hayatta kalırdınız" çıktı.

Siz sonuna kadar hayatta kalırdınız32
    Siz en az birkaç sene hayatta kalırdınız32
    Siz birkaç ay hayatta kalıp daha sonra intihar ederdiniz27
    Siz boşa uğraşmayın. Daha ilk saatlerde ölürdünüz9
    Hayata bağlılığınız sizi hayatta tutan şey olurdu. Mücadeleden kaçmazdınız. Her şeyin düzeleceğine karşı içinizde sonsuz bir inanç olurdu. Dışarıda kyamet kopsa da siz ecelinizle ölmeyi tercih ederdiniz.

0|0
    0|0
  • bendede aynısı çıktı ya diyorum şuandada sölüyorum benim grupta @ByPoseidon birde bu eleman olsun @Birakin_lan_kizii sağlam 6 yıl var hayatta kalırız

0|1
    0|0
  • Kesin hayatta kalırım ben, hayatım zombi dizileri filmleri ve hikayeleri ile geçti :D

0|0
    0|0
  • Kalabilirim

0|0
    0|0
  • @Maiolaine yi cagırırdım tabiki o öldürür bende yakarım. Ara ara sırt sırta verip zombi avlarız falan. D :D sonuna kadar giderdik

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle knk :) oyunlardan bolca tecrübeliyim xddd

0|0
    0|0
  • Aynisi cikti

0|0
    0|0
  • Zombi gelince kom (bi) açarım

0|0
    0|0
  • la iyi misin zombi ne yaa. amerikan özentisimisin