İnsanları tanımakta güçlük çekiyor musunuz?

insanları tanımakta güçlük çekiyor musunuz ?

Bende ki durum bu :)

1|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun bizle alakası yok, insanların yön değişikliğinden kaynaklanan bir durum. Hiç bir zaman kimseyi çözemezsin bir kalıba oturtamazsın. O yüzden çekiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahahah giz bu benim en sevdiğim karikatürlerden biri 😅😅😅 pek zorlanmam tanımak da. Ama bazı istisnalar var biçtiği rolü başarıyla oynayanlar. Onlardan bazılarında fire veriyorum 😐

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İnsan çeşitliliği okadar çok ki tanımakla anlamakla başa çıkmak imkansız , diğelimki tanıdık anladın peki karşımızdaki o insan bütün hayatını aynı kalıp içerisindemi geçiriyor elbette hayır tanımak istediğimiz insan çeşitliliği birde değişimlerle karşımız çıkınca kime nasıl davranacağımızı şaşırıyoruz tereddütler yanılmalar , kararsızlıklar ortaya çıkıyor buda bize insanlara güvensizlik , önyargı , benimseme sorunu olarak yansıyor.
    Peki çözüm nedir ; insanları değiştirmeye çalışmayın kendi istediğiniz kıvama getirmek için çaba sarfetmeyin iyisi ile kötüsü ile kabullenin hangi arkadaşınızın hangi halleri hoşunuza gidiyorsa onu yaşayın kötü hallerini eleştirmeyin yontmaya çalışmayın.

1|0
    0|0
  • Evet her geçen gün artan tecrübelerim ve yediğim kazıklar sayesinde insanları çok iyi tanır hale geldim..

1|0
    0|0
  • büyük beklentilere girmezsen daha az şaşırıyorsun

1|0
    0|0
  • Evet. Bazen ne oldukları belli bile olsa, diyorum ki """umarım yanılıyorumdur"". Bir umut ile çaba gösteririm ama çoğunlukla aynıdır.

1|0
    0|0
  • Evet çünkü çok değişkenler

1|0
    0|0
  • Hislerim kuvvetlidir bir insana bakarak nasıl birisi olduğunu az çok anlarım. Kendimi karşımdaki insana göre yapılandırırım. Ama bazen hiç beklemediğim bir insandan hiç beklemediğim hareketler görebiliyorum 😏

1|0
    0|0
  • İnsanları çok kolay tanırım ama öyle çok kolay değil en fazla 1 hafta kötüyse hayatımda yeri yoktur

1|0
    0|0
  • İnsanlar sayesinde içimdeki hayvan sevgisi çoğaldı.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Hemde Nasıl :)

1|0
    0|0
  • sezgisel yeteneklerim pek yanıltmıyo beni sağolsunlar

1|0
    0|0
  • Hahahah kolay güvenme :)

1|0
    0|0
  • Bende bu durum. cok az yaniltan oldu ama cogunu tanirim

1|0
    0|0
  • Tabiki herkes iki yüzlü olmuş napıcaz bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Şizofreni

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • İnsanlari oldugu gibi tanidim hep. bana gorundukleri kadariyla...
    Bazen makyajli , bazen maskeli ciktilar

Sonra sorardim kendime , ben mi taniyamadim ben mi eksigim , yoksa onlar mi cok boyutlu diye
    Ve isin icinden cikamadim , oylece biraktim

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...