18 yaşında futbolcu olmak ???

California
Arkadaşlar eskiden çok iyi top oynardım herkes hangi klüptesin, çok iyisin falan derdi. Tanımadığım adamlar çağırıp hangi klüptesin derdi. Ben o gazla klübe yazıldım ama ufak bir raahatsizlik yuzunden biraktim ama artik yok. Lisansim vardi, şimdi ben tekrar futbola başlamak istiyorum. Hic bisiyin yatarak olmayacagini farkindayim. Tek eksigim kondisyon. Çok çalisicam ve 1 sene icinde kendimi 10 senedir futbol yapiyor gibi eğiticem, klupten daha gec cikicam calisicam falan.

Boyum: 1,83

Kilo:65

Şehir: istanbul

Sizce bu yastan sonra futbolcu olma sansim nedir ? Direk gs gibi takimlar almaz ama en azindan ibb gibi daha alt kategori takimlara transfer olup daha ilerleyen yillarda yukselmeyi hedefliyorum gs bjk fb gibi. Bu sizce mumkun mu yoksa artik futbol yasim gecmis mi ?
Güncellemeler
+1 yıl
Kuzenimin hocasi 94 lu oldugumu biliyo gelsin diye cagirmis beni ama ben gelecegimi dusunuyorm cok iyi olsam da bjk gs fb gibi klube gidemez miyim ?
18 yaşında futbolcu olmak ???