Çok samimi konuştuğunuz birinden soğuma nedenleri sizce nedendir?

Çok samimi konuştuğunuz karşı cinsten biri var. Hergün de mesajlaşıyorsunuz. Ne olur da bir anda bu kişiye mesaj atmazsınız, artık merak etmezsiniz , konuşmak istemezsiniz?

Ben başlayayım ; beni herkesleştirirse soğurum. Yani , ona verdiğim değeri farketmeyip 'sıradan' arkadaşıymışım gibi davranırsa gözümden düşer. Peki sizin nedenleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Güncel soruyu günlerce güncelleyeyim.
Güncel soruyu günlerce güncelleyeyim. Ya aynı espriyi tekrar yapacağım ks Allah Allah :(

2|2
22|17

En İyi Erkek Görüşü

• yediğin bütün haltları abarta abarta anlatacaksın. ben böyle yaparım.

1|0
    0|0
    • Soğutmak için mi?

• Benim için hayırlısı değil bu , onun için hayırlısı :) Hep överdi beni... Neden böyle oldu anlayamadım. Neyse artık.. Dediğin gibi olmuyorsa zorlamayacaksın. Teşekkür ederim cevabın için.

• İnan senin için de değil. Oldu diyeli hemen sonrasında ayrılık olur daha da üzüleceksin :)
      Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• istemeden birşey mi dedin acaba kırıldı mı?

1|0
    0|0
    • Kırdım evet. Konuşmaya niyetli değildi. Ben de bunu yüzüne vurdum. Onu boğduğumu söyledi. Ben de ilgi ve alakayı kestim.2gündür konuşmuyoruz. Ve hergün konuşurduk yani.

• oluruna bırak arada güzel kibar mesajlar at

• Son 3 seferdir hep ben ilk mesaj atıyorum. Artık eskisi gibi değiliz ablam ya. Oluruna bıraktım. Erkek milleti işte... Daha iyisini buldu mu gazı körüklüyorlar.

Erkekler Ne Diyor 16

• Yalan söylemesi , salak yerine koymaya calismasi , ben soyle kizim ben boyle kizim diyip digerlerinden daha asagilik davranislari oldugunu gormem , maddiyatta dayali konusmalar ve surekli birilerini asagilamasi kadin dedikodularini bana lanse etmesi yeterli bir sebep.

1|0
    0|0
  • Yalan söylerse ve iftira olursa soğurum.

1|0
    0|0
  • Kafasi karisik oldugu zaman uzaklas abi
    eskiler eskiler
    Banane senin eskilerinden. Kurtulamiyosan bana dert yanma ne yapayim ben dert babasimiyim

yani illa kafami atalim 😕

Moralim sinirlendi birden :)

1|0
    0|0
    • Ben dert dinlerim ki onun da dinledim hep derdini. Hatta farklı bölümlerde olmamıza rağmen , geçemeyeceği dersin notlarını alıp ben çalışıp ona anlatmak istedim.( Sayısalcıyım ondan dolayı) Ama o ne dedi? İlgimden boğulmuşmuş. Günümüzde kimse kimseye bu kadar değer vermediği için , insan bir süre sonra ' noluyoz lan' a bağlıyor. Cesaretleri yok çünkü böyle bir şeye adım atmaya.

• Ya bir laf vardir "seveni" diye baslayan.

Kacan kovalanir abi ver kendini derse, muzigini dinle, kitabini oku. Birak artik gotunu kaldirmayi birak burnu yere surtsun.

Nerenden farkli ya da neresinden farklisin. Kendini kucuk dusurme

• Değil mi? Hep bizim o aptal kafamız yüzünden bunlar...

• Zekası kıtsa soğurum

2|0
    0|0
  • cinsellik konuşursa soğurum

2|0
    0|0
  • onu bende anlamaya çalışıyorum daha bir hafta önce sabahın 6 sında günaydın mesajları falan atan kız şimdi benle kavga ediyor

1|0
    0|0
    • Başkalarını buluyorlar çünkü kaderdaşım... Böyle yutkunup sineye çekeceğiz. Başımızı eğip kabulleneceğiz. Giden gelmez bir daha.

• valla kendi kaybı dicemde çok kibir olacak :D
      kişilik önemli bende onu görmüş oldum

• Hem dediğin gibi hem de artık mesajları görüp yazmazsa sonra bahane uydurursa biter bende

1|0
    0|0
  • Çok basit ,

Çok samimi olduğu için sogurum

1|0
    0|0
    • Sana göre insanlar , işini gördükleriyle alakayı kessinler mi yani? Samimi olunca amaçlarından mı çıkıyorlar?

• Evet. Mantıklı. İyi niyetle yaklaşınca böyle beyin mıncıklanması yaşıyoruz. Teşekkür ederim cevabın için.

• Rica ederim , olduğumuz gibi davranıyoruz ama kaybediyoruz. Bizi oyun oynamaya olduğumuz kişinin dışına itemeye teşvik ediyorlar , sonra adımız kötü oluyor :D

• Ben sormadan veya spontane gelişmedikçe devamlı kendi anlatırsa

1|0
    0|0
  • samimiyetsizliği

1|0
    0|0
  • Çok kişiyle konuşursa soğurum bilmiyorum arkadaşım olsa bile adam gibi olsun

1|0
    0|0
    • Bu kriter bende de var. Ben biriyle konuşursam başkasıyla konuşmamaya özen gösteririm. Çünkü bir süre sonra konular karışıyor ve samimiyetini kaybediyorsun.

• Aynen başkan

• Vefasızlık

1|0
    0|0
  • Yalanını yakaladığım zaman

1|0
    0|0
  • sıkıldım demen yeter

1|0
    0|0
  • Bn eğer bana değer vermiyosa soģurum bn ona zaman ayırıyosam oda bana değer vermek zorunda

1|0
    0|0
  • Değişir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Yalanını yakalarsam ve inatla beni anlamazsa gerek yok konuşmaya

1|0
    0|0
  • Eğer seviyorsam kolay kolay vaz geçmem ne yaptıysa hoş görebilirim

1|0
    0|0
    • Ben de öyle yaptım bacım. Ama karşıdaki seni istemeyince , artık ne mesaj atabiliyorsun ne konuşabiliyorsun. Elin kolun bağlı oluyor.

• Aynen hoşlandığım çocuk benle konuşmuyor

• etrafında çok kız varsa soğuyorum höfff

1|0
    0|0
  • Benim ona verdiğim kadar bana önem vermezse direk soğumaya başlarım. Bir süre sonra da konuşmam zaten :/

1|0
    0|0
  • Beni kirarsa bir daha konusmam o kisiyle.. ya da hayalkirikligina ugratirsa.

1|0
    0|0
  • Samimiliğin b*ku çıkarsa mesela.

1|0
    0|0
  • Yalan söylediğini hissedersem soğurum

1|0
    0|0
  • Artik hersey eskisi gibi degil yani hayat sartlari daha farkli. Artik herseyden hemen zevk alip hemende soguyabiliyoruz.
    Keyiflerimize daha düskün olmaya basladik ve bizi keyifsiz eden en ufak bir eksiklikte soguyabiliyoruz bence.

1|0
    0|0
    • Çok çok katılıyorum. Benimle 8 saat boyunca konuşan birinin bir anda başkasını bulup beni bir kenara fırlatması çok gurur kırıcı bir şey.

• Bencil değilim ben :( Hep karşıdakini düşündüm. Sencil gibi bir şey sanırım bu.

• Karsidakini dusunme kendini dusun.
      Kendini mutlu edebilen bir insan kadar sansli biri yoktur herhalde. Cunku neyden haz almayi bilen kisiler daha cok sevilir sen kendini sev mutlu et ki baskalarida seni mutlu etsin uzun sureli bir iliski icin nasihat veremem ama en azindan mutlu olmayi dene hersey ask degil

• Benim özelime girmeye kalkarsa

1|0
    0|0
  • Yalan söylerse güvenimi sarsarsa soğurum

1|0
    0|0
  • Bana saygı duymazsa ve sıradan görürse soğurum

1|0
    0|0
  • Ben herşeyden soğurum birşey yapmasına gerek yok

1|0
    0|0
  • Israrci olmasi

1|0
    0|0
  • Değişirse soğurum

1|0
    0|0
    • O Allah'ın emri zaten :D Güvendiğimiz hangi insan sonradan değişmemiştir ki?

• Bende hemen sogurum bişey olmasına gerek yok

1|0
    0|0
  • Ağzı kokarsa soğurum ter kokarsa yolumu deistiririm gec cevap verirse popona gunesi soksa isinmam

1|0
    0|0
    • Son dediğine gerçekten güldüm D:D:D:D:D:d Haklısın o konuda. Tüm evreni soksa , o geç cevap vermenin telafisi olamaz.

• Aynen öyle ama senin umursamiyormus gibi davranman lazim en basta cunku kacan kovalanir

• 2gündür yapıyoruz :DD:D:D Sanırım kelimenin tam anlamıyla s. klenmiyorum :D

• Sıkılıyorum

1|0
    0|0
  • Küfür ve hakaret ederse, saygı duymazsa, sevgisini hissettirmezse, sürekli cinsellik konuşursa, eski s. ktiği kızları anlatırsa, aileme hakaret ve küfür ediyorsa biter ama sevgim varsa tahammül ederim ama bazen sevgi yetersiz gelebiliyor.

1|0
    0|0
  • bir an için ilgi boyutunu dşürrse

1|0
    0|0
    • Ya evet. Biz direkt , iniş modunu açıp beyefendiyi müsait bir yerde indiriyoruz.

• Beni kırarsa soğurum

1|0
    0|0
  • Genelde çoğu işi cinselliğe getiriyor. Öyle oldu mu anında keserim konuşmayı.

1|0
    0|0
    • Samimi olduğun biri olsa demiştim. Samimiyse zaten o konuyu açmayıp , ilk testi geçmiş oluyor.

• Haklısın dikkat etmemişim😊

Yükleniyor...