Acil fikir verin arkadaşlar haklı mıyım haksız mı gitmeli miyim?

Sabah annem aradı davası var (üzerine bir telefon hattı açılmıştı onun davası çok önemli bir şey değil) avukatımla gidicez sende gel dedi bende yarın sınavım var gelemem dedim ki önemli bir şey olsa zaten giderim ama bana ihtiyaç yok birde adliyeye gitmem 1 saat dava falan eve gelmem 4-5 olur üniversite okuyorum yarın 20 kredilik dersimin 2. vizesi var benim notlarım yerlerde ve rapor teslim etmem lazım gelemem deyince zaten bir halta yarasan şaşarım da sen gelme de bir sürü şey saydı telefonda şunun üstüne ne oraya gitmek istiyorum ne de ders çalışacak hevesim kaldı annemle babam ayrı annem üzülmesin diye her dediğini yapmaya çalışıyorum ama bir yere kadar ya bende insanım sizce hazırlanıp adliyeye mi gideyim yoksa ders mi çalışayım evdede olmaz bu gidişle de gerekirse okulun kütüphanesine gider orda çalışırım bu nedir ya

• 1-adliyeye git
    67% (2)14% (1)30% (3)Oy Ver
  • 2-okula git evde çalışamazsın
    33% (1)86% (6)70% (7)Oy Ver
  • 3-evde çalış okulda çalışamazsın
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelllllll

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• zaten ders çalışmaya niyetin olsa notlar yerlerde olmazdı sen bahane arıyodun bence çalışmamak için oda tam yerinde oturdu

0|0
    0|0
    • Biliyorum öyleyim zaten ama kesinlikle çalışmam lazım çünkü bursumu kesilecek bir Vakıftan burs alıyorum kesilirse annemden para isteyemem o yüzden eşşek gibi çalışmam lazım yani

• Evet ama yinede çalışmayı bırakamam bursum gidecek
      Sence haksız mıyım

• haklısın ben sana haksızsın demiyorum zaten ama geç kalmış bir karar seninki son pişmalık mevzusu inşallah kaybetmezsin ama yazdıkalrına göre kaybedeceksin gibi görünüyo

• okula git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...