Çevremdekiler boyumdan dolayı bana deve diyorlar?

Arkadaşlar boyum 189 bu yüzden arkadaşlarım sürekli deve alper diyorlar bana ailem yakın çevrem falan böyle anılmaktan hoşlanmasam da alıştım artık cidden o kadar uzun bir boy mu 189 ? Şişman değilim ama kaslı kalıplı bir yapım var.

• Uzun boy deve gibisin
    35% (8)47% (7)39% (15)Oy Ver
  • çok uzun değil
    65% (15)53% (8)61% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kızlardan görüş yok mu
siz ne diyorsunuz

0|1
12|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa boylu olsanız cüce derlerdi. Uzun olsanız deve oluyorsunuz. Orta boylu olsanız bu sefer başka özelliklerinizi ön plana çıkartacaklardı. Gözlüklerinizden ötürü 4 göz ya da kulaklarınıza bakıp kepçe kulak. Farkında mısınız, hepimizin bir lakabı var. Size çok yakın bir boydayım. Yani uzun bir insanım. Benimle aynı boyda bir arkadaşım vardı. İsmi Özgür. Fakat hepimiz ona Ayı Özgür derdik. İyi de ben adamla aynı boydayım. Ben niye ayı olmuyorum? Algı meselesi. Bunu söylerken benim de hoşlanmadığım lakaplarım oldu tabi ki. O yüzden siz bu lakapları sevmiyorsanız yapacağınız en mantıklı iş kendinize bir lakap yaratmak. İnsanların sizi bu şekilde tanımalarını sağlayarak deveden kurtulabilirsiniz. Ben hep şunu kullanırım ;
    Oğlum, ben uzun değilim. Sizler cücesiniz.

Hayır uzun boylu değilsiniz. Genç kuşakta 1.90 boy normal bir hal aldı. Benden 10-15 yaş küçük kuzenlerim neredeyse 2 metre oldular.

0|0
    0|0
    • biraz da vücut yapımla alakalı sanırım

• Değerli genç dostum,
      Ne kadar kaslı olduğunuz veya ince bir yapıya sahip olduğunuzun sorununuza yönelik olumsuz bir etkisi yok. Eğer ki tribünlere oynuyorsanız bunu başka türlü yapmalısınız ve beni dahil etmezseniz memnun olurum. Kaldı ki size uzun ve açıklayıcı bir cevap yazarak yardımcı olmayı denedim. Sonunda da bazı çözüm odaklı fikirler sundum. Deve lakabından kurtulmak istiyorsanız kaslı ve ince olduğunuzu vurgulamak yerine belirttiğim noktaları dikkate alabilirsiniz.
      EİC seçiminiz elbette sizin tercihiniz. Ben 2013 yılından beri bu sitede yazan ve 4050 kere EİC seçilmiş bir üye olarak her fırsatta şunu söylüyorum; sadece bir üyenin bile sorunu çözülecekse EİC yüzdem sıfırlansın, xperlerim silinsin, ben razıyım.
      Tribünlere oynayıp oynamadığınızı bilemiyorum ama bir şey 2 defa tekrar ediliyorsa şüphe duyarım.

• EİC seçimi için teşekkür ederim, Sistem.

Kızlar Ne Diyor 11

• Uzun erkek çekiciliği ^_^ Da 'her erkekte iyi durmaz' diye not düşüyorum.

0|0
    0|0
  • abi herkes uzun seviyorda ben neden sevmiyorum çok ilginç. uzun olunca sanki midesiyle konuşuyormuşum gbi oluyor insan kafasının açısını değiştirmek zorunda kalıyor benimle aynı boyda olsun diyen bir ben i varım ya :D

0|0
    0|0
  • Kendileri köseler heralde senin moralini bozmaya, özgüvenini zedelemeye çalışıyorlar. Kısa olmak uzun olmaktan çok daha kötü vücutta değiştiremeyeçeğin şeylerdendir boy. Ezdirme kendini böyle aşağılık insanlara.

0|0
    0|0
  • çok uzun değil çevrendekiler kısaysa demekki

0|0
    0|0
  • bende 176 yım bana da diyolar ama umurumda değil :)

0|0
    0|0
  • Yok be genetikse yapacak birşey yok. Bulursun kendine göre 1.80 kızı evlenirsin sıkıntı olmaz. Ama istersen o 9cm'i bana verebilirsin. Belki 1.60 olurum-_-

0|0
    0|0
  • yoo cok da uzun degılsın bence sonucta mankenler var onlar da mı deve yanı bence degıl

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte uzun boy iyidir

0|0
    0|0
  • Bana göre dev değilsin ama ortalamaya göre uzunsun ✌

0|0
    0|0
  • Çok fazla uzun olduğunu düşünmüyorum. Tamam uzun da takmayın kafanıza o insanların söylemlerini

0|0
    0|0
  • deve değilsin ya erkek uzun olmalı bnce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...