Babamdan nefret ediyorum?

Babamdan nefret ediyorum yüzünü bile görmek istemiyorum. Hiç babalık duygusu yok evlat sevgisi ne bilmez saçma sapan hareketler yapar bencil bizim yediklerimizin lafını yapar kıskanır bise oldumu hemen hakaretler eder kusurlarını neyse yüzümüze vurur benim de artık yaşım buyudu ve bu yaptıklarıni sineye cekemiyorum nefret ediyorum. Bize para bile vermez hep bizden kisar çok sukur o biriktirdikleri de hep elinden gitti

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ailesine bukadar kötü davranan birinin kesin başka bir kadınla falan ilişkiside vardır..

0|0
    0|0
    • Tabiki olmuştur bundan ablamlarda emin öğle bir adam şimdi ötekiler biseler yazmış ama boş yani. ben erkek olsam çocuğumu nasıl severdim diye soruyorum kendime sonra bakiyorum bu adama gerisi bos

• Aynen yani sanki üvey evlat, insanda azcık sevgi merhamet olur, evle bağlantıyı kesmiş, kimbilir kafası nerde :( ?

• Yıllardır böyle ya evle alakasız da değil ama böyle bir adam

En İyi Kız Görüşü

• Yazıklar olsun sizin gibi evlatlara

0|0
    0|0
    • 40 kilonun asagisindaym çok bilmiş sana ordan atıp tutması kolay dimi bu adam bize bakmadı tabiki nefret edicem

• Ben öyle olursam yapsın evladimda bana adil olmalı hayat zaten

• babana acıyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• Begenmiyorsan calis kendi parani kazan madem yasin buyudu.

0|0
    0|0
  • İyi insan olmak zor be kardeşim. Eline ekmeğini al da kurtul

0|0
    0|0
  • Sen herşeyi çok biliyorsun ya :D

0|0
    0|0
  • valla bizimki doğdumuzdan beri yok yanımda yıllardır yurt dışında görmem etmem ama genede paramızı yolluyo sağolsun

0|0
    0|0
  • Gel ben seni alim gelenek kurtul babamdan bende ayni durumdayim halimizden anlariz kör topal geçinir gideriz

0|0
    0|0
  • Yaşın gelmiş bence ayaklarının üstünde durma vaktin gelmiş sanırım kimseye bakmadan tüm ihtiyaçlarını karşıla ara sıra koy bir kenara biriktir. Ayrı eve çıkman psikolojin açısından iyi olacağını düşünüyorum. ;)

0|0
    0|0
  • bizde de bitane var o adi tipten. yalnız değilsin. ölünce helvasından sana da göndercem söz :)

0|0
    0|0
  • Babana kendini hatirlat. Sevgiyi asila. vazgecme

0|0
    0|0
  • Gel benim yanımda kal

0|0
    0|0
  • yanlış düşüyorsun yanlış konuşuyorsun

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorum... Bende, kardeşimde babamı buna benzer durumlardan dolayı sevmiyoruz. Hatta sırf bu yüzden evlenmek istemiyorum bende aynısını yaparsam korkusuyla ne de olsa genlerini taşıyorum maalesef...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardıımcın olsun öyle deme yine de baban

0|0
    0|0
  • öyle insanı tanıma sende yararı olmazsa zararı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...