Beni hayata bağlayan hiçbir şey yok mu?

Öncelikle ATEİSTİM, ve dinsel herhangi bir şeyle hiçbir şekilde ilgilenmiyorum. Umrumda değil, isterseniz 4124331 kanıt vesaire vesaire gösterin beni alakadar etmiyor, göktanrı da çıksa karşımda halisülasyon gördüm der geçerim. Bu tür yorumlar yapacağınıza müslüman misyonerliği yapacağınıza hiç yapmayın kendinizi yormayın daha iyi. Teşekkür ederim. Şimdi asıl konuya giriyorum.

Sadece bisikletim var bir tane, onunla sağa sola gidiyorum, sabahları kimse yokken sahilde hız yapıyorum onda da köpekler kovalıyor korkuyorum. Sonra gelip kahve yapıyorum ve yatıyorum, ta akşam 5-6 da kalkıyorum. Kalkınca da lol oynuyorum ya da doom 3 oynuyorum veya heroes of the storm. İyi de besleniyorum ama, yine de çok bomboşum. Hiç ama hiç çalışasım yok, insanlardan nefret ediyorum. Aslında, beni hayata bağlayan şeyler var, ama ekonomik olarak bunlardan bir şey üretemeyeceğim için, toplumun gözünde bomboş uğraşlar bunlar ve ben de bomboş bir insanım. Kendimi eğlendirmesini iyi biliyorum işte, ama o kadar. Çalışmak kesinlikle istemiyorum, insanlara saldırmak dövmek istiyorum bazen o kadar sinirleniyorum ki. Yapamıyorum yani.

Ailem de ölürse ya hapse düşeceğim ya da sokaklara. Başka türlüsünü de istemiyorum zaten, asalak bir biçimde yaşayamam, hali hazırda aileme bağlı yaşamak zaten kötü hissettiriyor. Kendimi öldürmek istiyorum uzun zamandır. Anneme de söyledim, çok üzüldü ağladı. Bir süre bahsetmedim ama bugün tekrar bahsettim. O kadar üzülmedi, sanki alışmıştı artık. Üniversiteyi şehir dışında okuyordum, yurtta kalıyordum ama o kadar çok sorun yaşadım ki dönmek zorunda kaldım, daha da gitmek istemiyorum üniversiteye. Belki başka bölüme giderim ama bilmiyorum. Ama bıktım çalışmaktan etmekten. Bu tür çalışmalar hiç beni mutlu etmiyor. Sırf para kazanayım diye ya da statü sahibi olayım diye üniversite okumak istemiyorum. Hiçbir şey böyle ne bileyim içimde beni kapsamıyor, kavramıyor kavrayamıyor. Tutunamıyorum hiçbir şeye. Okuduğunuz için teşekkürler. Yardım ederseniz sevinirim

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ateist olman degil bir amacinin olmamasi problem

0|2
    0|0
    • Ya ben onu sürekli yok namaz kıl şöyle yap böyle yap geçecek diyenler için yazdım. Hani olur ya işte hristiyan misyonerleri yok isa bizi kurtaracak derler boyuna, bana sanki onlar demiş gibi geliyor yani bir farkı yok. Neyse tam anlatamadım işte öyle bir şeyler. Şu anki amacım bir an önce kendimi öldürüp yaşamıma son vermek.

• Peki sence ne yapmalıyım abla?

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bir asalaktan farkın yok yani bir hayvan bile değilsin bir ideali umudu olmayan birisin kusura bak kardeşim bakma demek hata olur senin durumunun ateistlik ilede müslümanlık ilede Vs Vs ile de bir ilgisi yok sorun senin insan olmak istememen çünkü yaşadığın hayat onu gösteriyor hayvanların bile bir amacı var senin yok onun için önce kendinin ne olduğuna karar vermelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin adına üzüldüm, insanları ve hayatı sevmeye çalışmalısın kendine değer ver, kendin için bir şeyler yap aslında uzunca yazabilirim ama gitmem gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Neleri duymak istiyorsun veya okumak istiyorsun bakış açına göre değişir
    Duymak istediklerini mi?
    Yoksa sadece gerçekleri mi?

0|0
    0|0
    • Birde biz buna halk arasında depresyon diyoruz. Cinsellik yaşa paralı ilişki olsa da yap sıkıcı aktivitelerde bulunma. Sosyalleşmek dışında başka çaresi yoktur bu durumun ama zorlaman şart yalnızlık zordur kendimden biliyorum.
      https://www.youtube.com/watch?v=wYU9BfwHTbM
      Bunu izleyebilirsin tahmin ettiğinden fazlasını sana kazandırır.

• @Benadamımadam 1 saate burada olursan özelden konuşabiliriz belki yardımcı olurum.

Yükleniyor...