Beni hayata bağlayan hiçbir şey yok mu?

Öncelikle ATEİSTİM, ve dinsel herhangi bir şeyle hiçbir şekilde ilgilenmiyorum. Umrumda değil, isterseniz 4124331 kanıt vesaire vesaire gösterin beni alakadar etmiyor, göktanrı da çıksa karşımda halisülasyon gördüm der geçerim. Bu tür yorumlar yapacağınıza müslüman misyonerliği yapacağınıza hiç yapmayın kendinizi yormayın daha iyi. Teşekkür ederim. Şimdi asıl konuya giriyorum.

Sadece bisikletim var bir tane, onunla sağa sola gidiyorum, sabahları kimse yokken sahilde hız yapıyorum onda da köpekler kovalıyor korkuyorum. Sonra gelip kahve yapıyorum ve yatıyorum, ta akşam 5-6 da kalkıyorum. Kalkınca da lol oynuyorum ya da doom 3 oynuyorum veya heroes of the storm. İyi de besleniyorum ama, yine de çok bomboşum. Hiç ama hiç çalışasım yok, insanlardan nefret ediyorum. Aslında, beni hayata bağlayan şeyler var, ama ekonomik olarak bunlardan bir şey üretemeyeceğim için, toplumun gözünde bomboş uğraşlar bunlar ve ben de bomboş bir insanım. Kendimi eğlendirmesini iyi biliyorum işte, ama o kadar. Çalışmak kesinlikle istemiyorum, insanlara saldırmak dövmek istiyorum bazen o kadar sinirleniyorum ki. Yapamıyorum yani.

Ailem de ölürse ya hapse düşeceğim ya da sokaklara. Başka türlüsünü de istemiyorum zaten, asalak bir biçimde yaşayamam, hali hazırda aileme bağlı yaşamak zaten kötü hissettiriyor. Kendimi öldürmek istiyorum uzun zamandır. Anneme de söyledim, çok üzüldü ağladı. Bir süre bahsetmedim ama bugün tekrar bahsettim. O kadar üzülmedi, sanki alışmıştı artık. Üniversiteyi şehir dışında okuyordum, yurtta kalıyordum ama o kadar çok sorun yaşadım ki dönmek zorunda kaldım, daha da gitmek istemiyorum üniversiteye. Belki başka bölüme giderim ama bilmiyorum. Ama bıktım çalışmaktan etmekten. Bu tür çalışmalar hiç beni mutlu etmiyor. Sırf para kazanayım diye ya da statü sahibi olayım diye üniversite okumak istemiyorum. Hiçbir şey böyle ne bileyim içimde beni kapsamıyor, kavramıyor kavrayamıyor. Tutunamıyorum hiçbir şeye. Okuduğunuz için teşekkürler. Yardım ederseniz sevinirim


1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...