Hoşlandığım ortaya çıktı. İnsanlar kinle bakıyor. Ne yapmalıyım?

Rezil oldum. İnsanlar nefretle bakıyor büyük bir ayıp etmişim gibi, hor görüyor. O çocuktan etkilenmem benim ayıbım ama asıl dalga geçmek ve kin gütmek ayıp değil midir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• birisinden etkilenmeyi niye ayıbın olarak görüyorsun?

0|0
    0|0
    • Elimde değildi işte tüm okul nefret edince ayıp olarak görüyorum. Herkes kin güdüyor hor görüyor.

• kim olduğunu hala söylemediğin için sağlıklı bir yorum yapamayacağım. :/

• İlişkisi olduğunu düşünmüyorum hor görmelerinin nedeni şey olabilir rastgele birisine gönül kaptırdı diye karaktersiz bulmuş olabilirler beni

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Neden kim guduluyorsun

0|0
    0|0
    • Çocuğu sevdiğim için. Daha tanımadığım insanlar bile utanıyor benden çocuğun çevresi o kadar geniş ki.

• İnsanlar daha doğrusu boş insanlar önce kendilerine bakmadan dışarıyı yorumlarlar.. Seni yadırgayan herkes görücü usulü ile mi evlenmiş?

0|0
    0|0
  • Ayip Değil Takma 3 5 gevşek insanları

0|0
    0|0
  • Cahiller iste

0|0
    0|0
  • Bosver onlari

0|0
    0|0
  • Birisinden hoşlanmak ayıp değilki asıl ayıp senin duygularına ayıp diyenlere ayıp bir gün onlarda senin gibi ummadığı birine aşık olursa napicaklar bakalım

0|0
    0|0
    • Bence de öyle olur çünkü kimse ayıpladığı bir şeyi yapmadan ölmez

• Ne alaka. Hoşlanınca kötü mü olunuyor saçmalık.

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapma

0|0
    0|0
    • Okul değişmeliyim değil mi? Panik bozukluğu var oldukça hassasım herkes nefret ediyo bir çocuk yüzünden

• Şunu unutma iki kişinin bildiği sır sır değildir.

• Okulda Derslerine ver kendini diğer her şeye kulaklarını tıka.

Kızlar Ne Diyor 1

• Nerede yaşıyorsun ablacım sen. Ne ayıbı artık bunu da tabu hale getirmesin şu insanlar, kafa göz girdirmesinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...