Çıktığım iş yerlerindeki arkadaşlarım mesajlarıma geri dönmüyor sizce nedendir?

Evet arkadaşlar şimdiye kadar pek çok iş degistirdim ama şimdiye kadar en az 15 tane insana yazdıysam hiç biri geri dönmedi sizce nedendir? Diğer insanlarla konuşuyorlar görüyorum

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çıkarları yok çıkarları olsa görüşmeye devam ederlerdi. Dünyanın kuralı bu evin veya araban varsa gene kankalıkları devam eder. Bunun dışında eğlenceli kişiliksen kızlarla ilişkin iyiyse kız için yine devam ederler. İnsanlar budur ne fazlası ne eksiği böyle kabullenmek gerek kuralına göre davranmak gerek.
    İnsan mantık ve duygulardan oluşuyor çıkarcı insanlarda mantık ağır basıyor. Atladıkları şeyse aynısının kendinede yapılma ihtimali bunu göremiyorlar. Yalnız kaldıklarında yardım istediklerinde kimse yanlarında olmayacak.
    Sen ilk arama sorma işini yap devamını getirmiyorlarsa sil işine yaramazlar zaten. Genelde cevap vermeyenler ayağını kaydıranlar oluyor bu tip durumlarda istenmeyen adam işten çıkınca gerçek yüzlerini gösterirler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Tipin ve davranışlar in yüzünden olabilir

0|0
    0|0
  • bu genelde böyle olur. benim de çıktığım iş yerlerinden veya çalıştığım iş yerlerinden çıkanlarla iletişimim minumum seviyede.

0|0
    0|0
    • Ama görüyorum başka çıkanlarla görüşüyorlar

• :(
      takılma bu kadar paşam.
      herkesin seni sevmesini bekleyemez veya sağlayamazsın, sen yolunda devam et bırak seninle beraber gelmek isteyenler katılsın gittiğin yola.

• Kimse katılmıyor yalnızım

Yükleniyor...