Aslında hayattan zevk alan hep gülen ve espiri yapan biriydim. Ama dişimdeki problemler beni bitirdi. Estetik yanım kalmadı. Özgüvenim yok artk. Hem cinslerimle bile konuşurken dişine ne oldu diye sormaz inşallah diyip duruyorum kendi kendime. Kızlar zaten fiyasko hiç konuşmuyorum bile onlarla. Bazı arkadaşlar dert etme diyorlarda ama bn diş görünüşüme önem veren bir insanım aynanın karşısnda kendi gözüme bile tuhaf görünüyorum değil ki karşı cinsime nasl görüncem. Sizin anlayacağınz yaşayam ölüyom sanki. desteğe ihtiyacm var arkadaşlar sizce ne yapmalıym?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Probleminiz nedir?

0|0
    0|0
    • Ön dişimi söktürmek zorundan kaldm. tedavi yönetimi olarak tel kullanıyorum buda 2 sene falan sürecek. Bir dişin olmaması insanı bu kadar değiştireceğini hiç düşünmezdim

• İnşallah. Eski halime dönmeyi öyle cok istiyorum ki anlatamam. İlgin için teşekkür ederim

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• foto

0|0
    0|0
  • Nolduki

0|0
    0|0
    • Ön dişimi söktürmek zorundan kaldm. tedavi yönetimi olarak tel kullanıyorum buda 2 sene falan sürecek. Bir dişin olmaması insanı bu kadar değiştireceğini hiç düşünmezdim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...