1500 tl maaş alanlar neden 3 çocuk yapıyor, çocuklara yazık değil mi? ?

O parayla hangi birine baksın yazık değil mi o çocuklara sonuçta köpek almıyorlar çocuk bu yahu... görür ister, çocuğunu yokluğa alıştıracağına yapma daha iyi

0|1
5|13

En İyi Kız Görüşü

• ben de sinirleniyorum açıkçası kaç yılına gelmişiz bir sürü doğum kontrol yöntemi var aile planlaması yapmayı da mı bilmiyorsunuz ama nedeni şu çocuğu nasip eden rızkını da verir mantığı bence ama bu işi çok riske atmak bana göre eşeği sağlam kazığa bağla önce hayatta her şey çok çabuk değişebilir sonuçta hoş bir durum değil 3 çocuk yapacağına 1 çocuk yap krallar gibi yaşat

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dusunmuyolar knk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben bir çocuğumda olsa yokluğa alıştırırım.
    Hayatta hiçbir şeyin varlığına güvenme, yokluğunada yakınma.
    Olmayan oluverir, olanda gidiverir.

0|2
    0|0
  • bir de 4 çocuk yapın deniyor :) neyle bakılacaklarsa.

0|0
    0|0
  • Aynen bende cok sinirleniyorum hele su suriyelilerin kucaklarinda yeni dogmus bebekler varya hadi kardesim kendi ulkende bakiyodun yaptin digerlerini anladimda simdikini niye yapiyosun

0|0
    0|0
  • Allah nasip ediyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Allah yardımcıları olsun da. Bu maaşı veren hükümet niye meydanlarda 3 çocuk 3 çocuk diye bağırır.. bu kadar y... k bir adam olabilirmi

0|0
    0|0
  • Burda merak değil ironi var..

Cevaplamaya lüzum görmüyorum..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Doğru söylüyorsun

Sonra sebebsiz kasılıyorlar ; asgeri ücretle 5 çoçuk yetişdirdim diye sanki çoçıkları ben yaptım ona verdim al bak diye

0|0
    0|0
  • Aynen haklisin yapacaksanda bir tane yap en azindan evlat sevgisinden mahrum kalmamis olursun b*kunu cikartip 2 3 tane yapma bir tane yap adam gibi bak

0|0
    0|0
  • Aynen. Marifet çocuk dogurturmak degil. Çocugu hayat şartlarina aliştirabilmektir en buyuk marifet. Yksa herkez çocuk dogurtur. Marifet degl bu

0|0
    0|0
  • zengin olan oarasiyla fakir olan karısıyla oynarmış

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol diye bir şeyden haberleri yok

0|0
    0|0
  • zengin parasıyla fakir karısıyla oynar sözünü doğrular nitelikte olmuş.

0|0
    0|0
  • hiç düşünen yok zaten çocukları...

0|0
    0|0
  • aynen la heleki afrikada açlıktan ölenlerin çocuk yapmasını hiç anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Sen düşünme bunu Allah hepsinin rızkını verir. Eğer bir planlama yapacaksan sen kendi ailende uçkuruna sahip çıkarak 1 çocuk yaparsın. Tabiki ikiz ya da üçüz olma ihtimallerini engelleme gücün yoksa tabi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...