Ev arkadaşı evden nasıl kovulur?

Yurttan atıldığımız için dördümüz eve çıktık. Aslında 2 kişi çıkmayı planlıyorduk ama aksilikler çıktı. Seneye 3 kişi çıkmayı planlıyoruz. Diğerine durumu nasıl anlatabiliriz?

Soru detayları:
Adam temizlik yapmıyor ve yemek yapmayı bilmiyor. Hizmetçi görevi görüyoruz resmen. 1 hafta evden ayrıldık, ev çöp dolmuş. Her yer pislik içinde kalmış. Yarın 3ümüzün çıkacağını söyleyeceğiz. Evi tuttuk bile. O hariç hepimiz kardeş gibiyiz.

Utandığım için gizliyim :( :D

Güncellemeler:
Paspas çekmekten ciğerim soldu
Bu gece işi bitiriyoruz.

Hadi bitirelim şu işi.
Go go go.
Bomba atıyorum.
Takım geri çekil

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Çok kötüsünüz :/ yurttan niye atıldınız

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ne güzel anlatmışsın bize durumu
    Al karşına bunları onada söyle ister üzülsün ister üzülmesin siz enayi değilsiniz. Zaten bir sene çocuk gibi altını bezlemişsiniz keyfinize bakın çıkın kendi ewinize. Şurda okul bitince kimse kimseyi tanımayacak. Ordaki arkadaşlıkların çoğu otogara kadar. Keyfinize bakın kardeşim. Üniversite orası uğraşmayın onla bunla anlat durumu uza git. 👊👍👍

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• açıkça söyleyin. zaten durumun farkında ve kullanıyor sizi resmen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kisaca 'Bizimle deyilsin' diyin gecin.

Bizim millette var boyle 20 yasina kadar omrunde yatagini bile toplamamis tipler.

0|1
    0|0
  • Üç kişi toplanıp istişare yapın. 4 . Yu çağrının durumu açıklayın ama çocuk tam kardeşim gibi hissedecek

0|1
    0|0
    • 2 aydır istişare yapıyoruz da söylemesi kolay değil. Satış gibi olacak ama dediğiniz gibi yapacağız :D

• Açık açık dicen, kaçarı yok

0|1
    0|0
  • Kırıcı olmamaya bakman lazım ancak biran önce söyle ki oda başka birisini bulsun. Söleyeceğin Laf şu : Kardeşim seni gerçekten çok seviyorum bazen seni kırıyorum ve kırıcıda davranıyorum. Ancak ben seni üzmek istemiyorum ve seneye ben taşınmak istiyorum başka eve... ( sonra arkadaşların girsin devreye bende bende gelem tarzı ) oda mecbur anlayış gösterir

0|1
    0|0
  • Açıkça konuşun. Dürüst olmak en iyisidir.

0|1
    0|0
  • İki seçeneğiniz var. Birincisi; "Kardeşim durum böyle..."İkincisi; bir yalan uydurup arkadaşınızı aradan çıkaracaksınız.

Ben birincisini tavsiye ederim. Dürüst olmakta her zaman fayda var.

0|1
    0|0
    • 2. gibi yaparsak senin nick gibi oluruz zaten. Hatalarını söyleyelim de başka birinin evine giderse kendini düzeltsin

• Toplasin deyin seneye 3kislik bir ev bulduk haberin olsun cikicaz. Ayak yapin yok sigamayiz vs. Alincak ama en kötü ihtimal soyle gec gitsin yurda hiç birşey yapmicaksa evde kalmasinin mantığı ne

0|1
    0|0
    • Aynen doğru diyorsun

• Kimse istemez oyle birini yormasin milleti :D bisi yapmicaksa yuttta yatsin

• Açık açık söyleyeceksin kardeşim.

0|1
    0|0
  • Boku birlikte yiyip arıldıysanız adam satmak olmaz. eğitin arkadaşı

0|1
    0|0
    • Boku beraber yemedik. Dönem ortası olsa neyse de sene sonu zaten. Kalacak bir yer rahat bulur. Eğitilecek gibi değil, okul değiştirme sebebi valla

• Temizlikçi kadın tutup parasını ondan alın mk

• Adam fatura ödemiyor temizlikçi diyosun 😄 Teşekkür ederim tavsiyeler için 😅 😄

• Biz senle yapamıyoruz kardeşim hadi s.. git :D

0|1
    0|0
    • Çocuktan alacağımız var. Küfür etmeyelim :D

• O zaman kardeşim biz ayrı evlere cıkıyoruz başkalarıyla ayrılmamız lazım bu ilişkiye burda sonra vermek zorundayız panpa kusura bakma :( de hasauıhausıa

• "Git burdan" de o adama

0|1
    0|0
  • 3 short 2 long mid i smoke la

0|1
    0|0
    • Direk 5-1 alıp dalacam. Sabrım kalmadı

• Direk yüzüne söyleyin bence beki ders alıp topluma ayak uydurmayı öğrenir.

0|1
    0|0
  • kalk s. ktrgit lan burdan de

0|1
    0|0
  • Utanacak bir şey yok. Kardeşim denedik olmadı seneye bizimle değilsin diyeceksiniz. Hiç bir şey kapmadınız mı İvana Sert'ten. Bizımla değilsin deyiverin :P

0|1
    0|0
Yükleniyor...