Sabrınızın sınırlarını herkese karşı sonuna kadar zorlar mısınız?

Sabrınızın sınırlarını herkese karşı sonuna kadar zorlar mısınız, yoksa çabuk parlayıp sabırsız mı davranırsınız?

0|1
4|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Hiç sabredemem kim olursa olsun çabuk parlar sinirlenirim ama sinirim çabuk diner hemen sakinleşirim

1|0
    0|0
  • Aşırı sabırsız bir insanım. Herşey hemen olsun isterim ve kimseye karşıda sabırlı davranamıyorum hemen sinirlenip patlıyorum : )

1|0
    0|0
  • Çok çabuk sinirlenmem genellikle ama bazen bir anda bardağı dolduruyorlar ve taşıyor bardak. Ama toprak gibi sessizimdir içimde şimşekler atarken.

1|0
    0|0
  • Sabrımı zorlarım da bu sefer de kullanılmaya başlıyorsun. O yüzden zorlamıyorum artık

1|0
    0|0
  • Sabırsız davranırım ama değecek biriyse hakediyorsa zorlarım. Ama zorlarken kötü bir tarafım oluşur karanlık biri gibi onu da göze alıyorsa sabretmeye devam ederim.

0|0
    0|0
  • Tabikide zorlarım

0|0
    0|0
  • Zorlamam

0|0
    0|0
  • galiba sevdiklerime karsı daha kırıcı oluyorum piskolojik oldugunu düşünüyorum galiba tedavi görmem gerek

0|0
    0|0
  • Zorlarım

0|0
    0|0
  • Sabrederim

0|0
    0|0
  • Herkese karsi olmaz o is

0|0
    0|0
  • Kimseyi kaale almam pek..

0|0
    0|0
  • B*k bastan kokar derler herkese zorlamam anlamicagini bildigime sabretmem küfrederim

0|0
    0|0
  • Genelde çok aşırı sabırlıyımdır, aniden parlayıp insanları kırmaktan kaçınırım, her zaman sonuna kadar sabrederim. Ama patlayınca da fena patlarım işte

0|0
    0|0
  • Öldürürüm.

0|0
    0|0
  • öyle sabrettimki
    sabır taşı çatladı sabırsızlıktan
    innaallahi meassabirin
    allah sabredenlerle beraberdir

0|0
    0|0
  • sabırsız davranıyorum ya ben :)

0|0
    0|0
  • Genelde çok hızlı sinirlenmem ama anlık farklılıklar yaşanabiliyor ve sinirlenince biraz pervasız olabilirim elime geçeni kırıyorum genelde.

0|0
    0|0
  • Ruh halime gore değişiyor aslinda ama cok edebsiz insanlar var dayanamıyorum pek onlara karsi ozellikle sosyal platformlarda.

0|0
    0|0
  • Nazarımda herkes eşit değildir...

0|0
    0|0
  • Önceden kimsenin kalbini kırmamak için özen gösterirdim ama sonra baktım benim kalbim kırılıyor artık umrumda olmuyor yanlışı gördüğüm an tepkimi koyuyorum

0|0
    0|0
  • sonuna kadar zorlarım

0|0
    0|0
  • Zorlamaktan yanayım çünkü ipin ucu bende bir kere kaçıyor..

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir o

0|0
    0|0
  • Yok herkesin kredisi bir yere kadar

0|0
    0|0
  • evetz orlarım

0|0
    0|0
  • karşımda ki kişiye göre değişiyor

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkese eşit davranırım sabır konusunda ama sevmediğim insana daha çok fena patlarım sabrım taştığında.

1|0
    0|0
  • Sabır mi oda ne

0|0
    0|0
  • Ben sabrimi sonuna kadar kullanirim ve cokta sabirliyimdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...