Türk köyleri bu kadar pisken neden avrupadaki köyler bir okadar temiz?

evet çoğu köy acayip pis insanlarını ve evlerini kastediyorum herşey birbirini girmiş lağımı ırmağa veren köyler var mesela... kaldığın evde nerden hangi böcek , fare gelecek diye korkuyorsun yapılan yemeği yiyesin gelmiyor ailem köy kökenli kendi köyüm de diğer köylere nazaran temizdir ama kendi köyümü bile beğenmiyorum düşünün artık bide demezler mi avrupalılarf temizliği bizden öğrendi diye tamam beki öyle olabilir fakat bu boşvermişlik ney ya? şimdi fransanın bir köyüne git pırıl pırıldır...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Neyimiz düzgün ki? Boğazımıza kadar pisliğin içindeyken bile egomuz diz boyu..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır oraların köyleri de bizimki gibi. Çook doğudan bahsetmiyorum tabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen tam olarak neresindensin Türkiye'nin. Bizim milletin iyi özendiği şeylerden başında hijyen gelir.

Saçma sapan konuşmayın, fare geliyormuş da yemek yiyesi kaçıyormuş, ben bizim milleti pek sevmem, burda kaç defa söyledim ama pis bir millet değiliz biz hiç masal anlatma.

0|2
    0|0
    • hayatında köy gördüğünü sanmam senin böyle konuşmandan belli

• İçince yaşamışlığım dahi var üç sene kadar. Hayatında adam gibi köy görmemişsin sen. Kürt köyünde falan mı kaldın ne yaptın?

• lağım ırmağa ya da dereye dökülür zaten. bu da bilerek yapılmıştır zaten. eğer evlerde kimyasal kullanılmıyor ise herhangi bir zararı yok. iğrenç ama balıkların en sevdiği yiyeceklerden biridir. hatta belgesellerde de görebilirsin bazen dışkısı ile tuzak yapıp balık avlayanlar var :D köy yemeklerini severim ben. sizin yörenin yemekleri kötü olabilir bilemem. evler tahta değil ise böcek ve fare olmaz çoğunlukla tahta ise çok bir önlem alamazsın.

0|0
    0|0
  • fakir ulkesi cunku turkiye

0|0
    0|0
  • Almanyada Yasıyorum Ve Burda Oyle Koyler Varkı Kokudan gecemezsın Bırak InsanLık yok Yolda Kalsan alan yok ac olsan doyuran yok Neyın Pesındesınız Sız Yav :)

0|0
    0|0
  • Kuroyuz biz

0|0
    0|0
  • Avrupa'nın hangi mandırasından sen?

0|0
    0|0
  • bir de müslümanlığın özü temizliktir dimi avrupalıların çoğu aslında müslüman

0|0
    0|0
  • ezberden konuşuyorsun. sen avrupalı görmemişsin. anadolu insanını karalama

0|0
    0|0
  • Sen fransa köylerinde yaşa

0|0
    0|0
  • Fransızlarda senin ne kadar pis insan olduğunu söyliyor.
    Siz avrupa yalaklığı yapıyorsunuzda avrupalılar sizi tuvalette kullandıkları peçete kadar değer vermiyorlar.
    Profsan iyi meslek sahibiysen ülkeye alınırsın yaşarsın, ama kendi vatandaşlarını tehdit edecek bir durumun olursa gözünün yaşına bile bakmadan kendini lağım çukurunda bulursun. (Bkz : Fransa lağım çukurları ölü turist cesetler)

Ah arkadaş ah millet bunlara önem vermiyo bunlar yalamaya devam ediyor.

0|0
    0|0
  • biz pisligin peşindeyiz :D yoksa ne yakacak köylüüüü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ona pis demek doğru değil köy insanları kadınları bahçe işleri ve hayvancılıkla ilgilendiği için sizin benim gibi ev işlerine ayıracak fazla zamanları olmuyor. Dağınık olabilirler ama pis değiller. Kim evinde farelerle yaşamak ister ki...

0|0
    0|0
  • Git oyle gel buraya kanka

0|0
    0|0
  • Çok doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...