Öz ablam arkadaşı ve onun kocası?

Arkadaşlık troll soru değil ve lütfen mantığınızla cevap verin. Ablamın bir arkadaşı var ikisinin kızı en iyi arkadaşlar bu sayede tanışıldı. Herneyse benim ablam dul ve bu kadın nereye gitse kocasınıda peşine alıyo. Adam ablamla fazla samimi olduğunu farketmiştim ve sonunda ablam bana adamın ona açıldığını anlattı. Ben tabi ablamada çok kızdım çünkü adama hiç tepki göstermedi aksine hoşuna gitti. Ben kadının gözünü bişekilde açmak istiyorum çünkü kadın ablama çok güveniyo ve şakalaşmalarından hiç rahatsız değil. Ne yapabilirim? Söyleyemem açık açık çünkü bunu yapan ablam ama tamamen susamamda... İçine şüphe düşürebilsem yeterli.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• laf sok.
    herkese guvenmeyeceksin en iyi arkadasina bile de mesela
    veya
    kocana guvenmeyeceksin ben esimi en yakin arkadaslarimdan uzak tutarim ne olur olmaz de.
    suphe dusmese bile kadina dank eder belki uzak tutmaya veya dikkat etmeye baslar. gibi gibi

1|0
    0|0
    • ablanin sevgilisine de yapabilirsin bunu. o aradasin kocasini hic gozum tutmuyor ablami uyarmalisin de mesela belki onun sayesinde ablan ayagini denk alir. kadin da duymamis olur ablan ve o adamin arasindaki olan da biter.

En İyi Kız Görüşü

• Esine ne kaxar guvenyosun de bu olayi hayali birileri uzerindem o kadina anlat

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Eğer Gerçekse Namussuz Ablan Değil Ananda Olsa Affetmeyeceksin.

0|0
    0|0
    • Gerçek tabii. Kadın kocasınada ablamada çok güveniyo bazen şaka gibi bile geliyo bana ya bir insan hiçmi şüphelenmez

• Trolle gel koş vatandaş koş yetişen alıyor.

0|1
    0|0
  • Kadına deki senin menteşeler gevşemiş de :)
    bukadar gevşek durursan çivi yerinden çıkar..
    yerinden çıkan çiviyi başka yere çakarlar de..
    ayık ol de.

0|0
    0|0
  • Direkt söyle ne olacak ise olsun NET.

0|0
    0|0
  • Ablanı uyar hata yapmasın.

0|0
    0|0
    • Yapıyo ama. Hoşuna gidiyo beğenilmek

• Başkası var zaten hayatında. Başkaları tarafından beğenilmek arzulanmak çok hoşuna gidiyo

• İlginç

• Kadına Viking Boynuzu hediye et.

0|0
    0|0
    • Çok saf kadın ya inanılır gibi değil

• herif o cesareti bulduğuna göre acaba 2'si ya da 3'ünün haberi mi var acaba? iğrenç yav bilmek istemiyorum:S

0|0
    0|0
    • İşte adam ablamın davranışlarından cesaret aldı zaten. Aralarında mesafe denen bişey yok çıldırcam

• Hayır kadın bir ara kıskançlık yaptı sonra ablam kadınla görüşmedi kısa süre. Ama çocuklar yüzünden ve aslında çok iyi anlaştığımızdan tekrar görşmeye başlandı

• yav bilemedim şimdi. çok işkillendiysen kocanı ablamdan uzak tut de açık açık..

• napsın ablan da işte dulluk başa bela

0|0
    0|0
  • Senin birşey yapmana gerek yok. Yakında olanların kokusu çıkar ve kadın gerekeni yapar. Eğer sen müdahil olursan kaybeden taraf olursun. İftiraya maruz kalabilirsin. Ablanında böyle birşeyi sana anlatması bana çok mantıklı gelmdi.

0|0
    0|0
    • Ablama tepki gösterdikten sonra daha bişey anlatmadı zaten ama davranışlar aynı cıvık cıvık. İnsan mesafe koyar ya. Ben duramam bişeyler yapmam lazım

• Ablana boşanmış birini bul yuva yikmasin

0|0
    0|0
  • Bu olan bitenden sana ne

0|0
    0|0
  • Bence ablan bu durumdan rahatsız değil ve blkide kocasının ona yazdığının farkında

0|0
    0|0
    • Detayda yazdım zaten adam ona resmen açıldı ve ablamında hoşuna gitti bu durum. Ben kızınca dahada bişey anlatmadı bana

• Kadın banada gidip geliyo herşey gözümün önünde olurken bana nasıl bişey olmasın?

• Kadına soyle ozamn skrm bole aşkın ızdırabını de:)

• Direk medeni bir şekilde söyleyin yoksa çarşı karışır.

0|0
    0|0
  • ablan kuyruk sallıyor elin adamı napsın

0|0
    0|0
    • Adama suç atmış gibi bişeymi yazdım ben?

• Hayır canım ablan suçlu ve senin yapacagin pek birşey yok.. ablan dul çocuğu var mı kaç yaşında

• Sakın sen bulaşma illa ablanın topuguna sıkackasan bir arkadaşına arattır kadına telefonda anlatsın... ama şunuda unutma odaklanan sonra siz gerçek kardeş olmazsınız ablanla çünkü buda bir ihanettir

0|0
    0|0
    • Ablam bunu çok yapıyor ama.

• Boşver. Sağol

• Ablan boşdaysa ilgilene bilirim saga sola kaçmaz istersen özelden yazarsın

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazık degil mi kadina ya. Ablani uyar sen en iyisi düzgunce iletisimini guzel bir şekilde kurarak. Birilerinin ahini aldigi surece hep mutsuz olur.

1|0
    0|0
    • Kadına sinir olmaya başladım bir insan bu kadarda saf olmamalı

• Kadını boş verin, siz ablanıza ayağını denk almasını söyleyin yeter.

0|0
    0|0
    • Söyledim kızdım ona bu yaptığının çok kalkeşce bişey olduğunu dedim ama sonra dahada bişeyini anlatmadı

• Öyle değil, bu samimiyet devam ederse kadına her şeyi anlatırım deyin ve bunu çok karalı bir şekilde söyleyin. Bu hal ve hareketlerin sonu istediği gibi olmayacağını açık açık söyleyin ve size inanmazsa o zaman hamle yapın.

• Doğru diyosun aslında

• mesaj atarsan bişey sorcam

0|0
    0|0
  • O ortamda cokta belli etmeden cumlenin ucunu acik birakarak bisiler de. Mesela ayarla. Onlar otururken sakalasirken hic dahil olma onlara. snra deki " off cok skldim, acayip sulusunuz ne oyle vicik vicik biraz sakin olun" gibisinden uyarla de bisiler. ucunu acik birak ozaman cakilir durum

1|0
    0|0
    • Yaptım bunu adam şakayla karışık bişeyler dedi

Yükleniyor...