Birinin size yalan söylediğini fark ettiğinizde ona karşı nasıl bir tutum sergilersiniz?

Yalanını yüzüne vurur musunuz?
Yoksa umursamaz mısınız?

1|1
37|48

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Yüzüne vururum. Vurdum da

1|0
    0|0
  • Yalanın büyüklügüne bakarım günümüzde hanginiz dobra dürüst allah aşkına bana böyle halifelik rolü yapmayın eger büyük bir yalansa gözünün yaşına bakmam ve birdaha konuşmam küçükse ve sıklıkla yapıyorsa uyarırım baktım yine aynı devam ediyor uzaklaşırım ondan 1 kerelik ve nadir sölüyorsa ve anlamışsam zaten anlamazsın nadir yalan söyledigini normal birşekilde olmasada devam ederiz tabikide uyarırım.

1|0
    0|0
  • Yalan söyledi anda tutumum ona tulum almak olur kendi dünyasında kabuğunda yaşadığı için.

1|0
    0|0
  • Yüzüne vururum ağzına vururum pacağına sçarun

1|0
    0|0
  • Tokatlarcasına gerçekleri yüzüne vurur (cüneyt arkın ın tokatlaması gibi) üstüne erol taş gibi Kahkaha atarım.

1|0
    0|0
  • Onu sıkıştıracak sorular sorardım surekli. Sonunda scıp batırdığını kendi de farkedicek ve itiraf edecektir.

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/9o65r9.jpg

böyle kalakalıyorum

1|0
    0|0
  • Bir yalanına denk geldiğinin, bin doğrusunu sorgular insan

1|1
    0|0
  • Yalanın büyüğü küçüğü olmaz.
    Karşıdaki kişiye kötü bişey yapsa bile
    Adam gibi dürüstlükle geldiği sürece herşey çözülür.
    En azına beraber çözülür :)

1|0
    0|0
  • Kaale almam pek

1|0
    0|0
  • Tekerrur eden bir durumsa
    Surekli yalan soylersen
    nerde dogru soyledigini unutursun derim heralde 😕

1|0
    0|0
  • Yalan bütün bir arkadaşlığın sonudur benim için.

1|0
    0|0
  • Yalan söylediğini anladığım zaman anında soğuyorum ve gözümde bir değeri kalmıyor yüzüne karşı söylerim ve mesafemi koyarım güven önemli çünkü

1|0
    0|0
  • yalan söyleyen bir insanı dinlemeye bayılıyorum
    gerçekte asla olamayacakları fakat olmak istedikleri kişileri anlatıyorlar...

1|0
    0|0
  • her insan öyle veya böyle yalan söylüyor çok ağır bir yalan değilse umursamam ama yalan ağırsa yüzüne söylerim

1|0
    0|0
  • umursamam, yalanı severim.

1|0
    0|0
  • Derecesine göre. Hani ufak tefek şeyleri söyler belki idare ederim ama gerçekten gururuma geçiremedigim bir yalan söylerse arkadaşlığı bile bitiririm

1|0
    0|0
  • Fark ettirmem

1|0
    0|0
  • Öfkelenirim.

1|0
    0|0
  • Soğuyorum onun için üzülüyorum çünkü kendide inanıyor buna

1|0
    0|0
    • Tabiki bu durumda da doğrularınıda sorgular olursun acaba mı dersin

• ona o an konuştuğu konu hakkında bir soru sorup düşündürüp söylediği yalanı iyice sıvamasını ve bir daha böyle birşey yapmamasını ima yoluyla ifade ediyorum

1|0
    0|0
  • Kendi anlatacak mı diye beklerim sonra söylerim. Ama değer verdiğim biri ise yalan söylemesi çok bişey değiştirmez, tekrarlamaz ise.

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurmam uyandırmayı sevmem

1|0
    0|0
  • kesinlikle yüzüne vururum.

1|0
    0|0
  • Gülümserim ilk fırsatta suratına suratına

1|0
    0|0
  • Çaktırmam ve mesafe koyarım

1|0
    0|0
  • Ufak bir tebessümle dinlerim onu bozmam fakat sonrasında benden mahrum kalır

1|0
    0|0
  • tınlamam

1|0
    0|0
  • Dinliyormuş gibi yaparım rahat bırakırım.

1|0
    0|0
  • Saf ayagina yatarim😁

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 36

• Yalan söylediğini bildiğimi belli edecek tavırlar sergilerim. Anlamasını sağlar utandırırım.

1|0
    0|0
  • Belli etmem anladığımı ama inancım azalır

1|0
    0|0
  • Neden soyledgni anlamaya calsrm , yuzune vurmam , bisure bilmiomus gbi yapp takip ederim gizlice onu ,

1|0
    0|0
  • O anki durumuma bağlı. Umursamam kesinlikle ama karşımdakini zora bırakmak istersem dalga amaçlı yüzüne vururum. Yaptığım da oldu. Bazenleri de inanmış gibi yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Umursamam kandırdığını sansın

1|0
    0|0
  • Birinin Bana Yalan söylediğini farkettiğimde Yalanını direk yüzüne vururum.
    Sonra geçer karşısına Takındıgı O surat ıfadesını Buyuk zevkle ızlerım. Geneldede en iyi kaçış Yolları 1. kural İnkar et Ve kendını Akla '' olur
    Ne yazıkkı İşe yaramaz Çünkü bir insan Ancak karşısındakini kandırabılır. Kendını değil.

1|0
    0|0
  • suratına tükürürüm :D yalanını yuzune vururum tabi

1|0
    0|0
  • inanmış gibi yaparım :/

1|0
    0|0
  • Yalanını yüzüne vururum. Vurmazsam rahat edemem ajsj. Sonrada kapıyı açarım, çıksın diye..

1|0
    0|0
  • ilk önce dinlerim eğer bu kişi sevgilimse güzel güzel yalanlarını yüzüne vururum ardından bağarır ve terkederim

1|0
    0|0
  • İçim içimi kemirir ama herşeyin zamanı vardır gün yüzüne hemen çıkartmam. İnsanız sonuçta derim ve derinlemeaine incelerim neden acaba diye..

1|0
    0|0
  • Hiç değişik birsey yapmam izlerim onu gulerim içimden 😂

1|0
    0|0
  • İnsanları yalan söylerlerken dinlemeyi seviyorum hep olmak istedikleri ama hiç olmayacakları kişiyi anlatıyolar.

1|0
    0|0
  • Bozuntuya vermem çok doğru söylüyosun derim

1|0
    0|0
  • Umursamam.

1|0
    0|0
  • eger cokk deger verdigim bir insansa cok sakin olmam ama degilse cokk onemsedigim biri o zaman muhattaba bile almam yalanini dolanini. dersimi alirim susarim

1|0
    0|0
  • Umursamam, uzaklaşırım. Insansa anlar zaten.

1|0
    0|0
  • Anladığımı belli etmem bir güzel dinlerim. Tabi sonrasında buz gibi soğurum. Niye bu kız böyle soğudu diye düşünüp dursun hıyarlar

1|0
    0|0
  • Muhattap olmam hayatimdan çıkartırım

1|0
    0|0
  • yüzüne vururum :D

1|0
    0|0
  • O an çaktırmam ama başka bir şeyde o yalanini yüzüne vururum bir idrak etmeye calisir falan zevkli

1|0
    0|0
  • Salağa yatarım

1|0
    0|0
  • Hic sevmem !

1|0
    0|0
  • bakar gülerim yavvşakkk derim konuşucaksada elimlen konuş derim zaten konuşamazda neyse olmayan birine sinirlendim ne sinirlendiriyon kızım beni :D :D tatlişko bişiyiim ben

1|0
    0|0
  • Soğuyorum bir daha inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Güvenmem daha yüzüne vururum

1|0
    0|0
  • Umursamam, o zaten kendi kendini kandırıyordur. İçimden ne kadarda ezik diye düsünürdüm :)

1|0
    0|0
  • Itiraf edecek mi diye imalarda bulunurum baktim olmiycak sogurum

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...