Kendimi bu dünyaya ait hissetmiyorum savaşıyorum yeniliyorum detay?

Abi yalnızım bir sokaktan evime dönüyorum kurs cıkısı İzmir oldugu için sıkıntı olmuyor düşünüyorum kendimi bu dünyaya ait hissettiren hiç bir şey bulamıyorum piskolojik destek alsam okul hayatımı memuriyetliği mi başlar mı nasıl yencem bu duyguyu?

1|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• depresyonda olabilirsin bir uzmana görün.

0|0
    0|0
    • Hayata olumlu bakamıyorum enerji sıfır tabi dertlerden dolayı ritanin gibi bir şeye ihracım var sanırım

• Deniycem yeni insanlarda

• inşallah yeniden için umutla dolar.

En İyi Kız Görüşü

• belki uranuse aitsindir

0|0
    0|0
    • Olabilir gitmediğim için bilemiyorum

Erkekler Ne Diyor 19

• İzmir gibi bir yerde de bu şekilde sıkılabiliyorsan pes :) Çok sıkıldıysan kurs çıkışı al 2 bira 1 paket cips otur kordon çimlere kafa dağıt, hatta yanına da dertleşecek sana eşlik edebilecek kafa dengi birisini bulursan psikologdan daha iyi gelir emin ol :)

0|0
    0|0
  • Valla çıkart bir pasaport kendine bir sermaye yap ve yurt dışına çık bir gör gez sermaye yeterli değilse work and travel yap bende sıkıldım bunaldım böyle atlayacağıma inanıyorum en önemlisi hayalin vatanının için çabalamak

0|0
    0|0
    • Varsa onun için çabalamak olacaktı o vatanın değil 😂

• Denemek lazım aslında

• Valla bak bende öyle hissediyorum ufak bir yatırım yaptım karşılığını alırsam bir gidip bakasım var yeni insanlar Ufuklar yerler farklı düşünceler inanışlar yeni bir dil ve duygular sanırım bir süre oylar hem kıyas yapma imkanı sağlar belki oradaki hayat hoşuna gider sıfırdan yeni bir başlangıç yapmış olursun tanıyan yok eden yok kim bu Ahmet Mehmet Ayşe Fatma takan yok yekten yeniden doğmuşsun işte fırsattır belkide

• tut ki karnım acıktı kedimi yedim

0|0
    0|0
  • vaaay izmirde mi oturuyosun. tesadüfe bak. konuşmak istersen ben de izmirdeyim. en azından yalnızlığın gider. bir arkadaş kazanırsın.

0|0
    0|0
    • Yalnızlık içimde baya sosyal birisiyim

• Bilmiyorum ya kafayı yerim böyle giderse :)

• kafayı ye. hatta çıldır ve delir. hayat delilere güzel çünkü. başımıza ne geliyorsa zaten deliremediğimizden geliyor

• Yeşil mutluluk die bir ilaç var ingilizce adını tam hatırlamıyorum bir araştır
    bu dünyaya ait degilsen bu dünya için yaşama buda bir seçenek kaldır bilegini bak hayatın o damara baglı itşe okadar basitsin :)

dahada zora sokuyorum demi

0|0
    0|0
  • Kendine şunu sor: Ben niye doğdum?

Bu soruya cevabını bulduğun zaman hayatının anlamı değişecek.

0|0
    0|0
    • Anlamı yok işte malesef

• Tamam deniycem belki iyi gelir :)

• Gerçekten işe yarayan bir yöntem. Uzun süredir yaparım.
      Daha geçen gün, yapılan 10 dk lık meditayonun uyumak kadar dinlendirici olduğunu okumuştum.

Sırf senin için oturdum videoyla bende yaptım. :D Baştan söylüyorum, hiç bilmediğin için ilk defa yapacağın için bu ne saçma gibi duygulara kapılabilirsin. Hareketleri ben normal de yapmıyorum, genelde ben o anlatıcının bahsettiği meditasyon pozisyonunda daha çok duruyorum.
      Ve rahatlama geliyor. Sıkıntılı düşünceler rahatlıyor. Umarım faydalı olmuşumdur.
      Benim için çok zevkli birşey :D

• PsikolojiG tamamen

0|0
    0|0
  • Anlamadım ki. Macera mı istiyosun?

0|0
    0|0
    • Yo bu durumdan cıkmak istiyorum dışardan aşırı güler yüzlü mutluyum içim enkaz

• Hee. Anladıım.
      Tıpkı ben.

• Erkek arkadaş edincen :)

0|0
    0|0
    • Sorun öyle bişey degil ki

• Olabilir değişim şart

• Değişim kesin şart :)

• Pskiyatriye git derim.. Ruh sağlığın bozulmuş..

0|0
    0|0
  • Kaybetmek için savaş o zaman kazanırsın :)

0|0
    0|0
    • Hayat dedigin bir savaş zaten

• Biliyorum kazanamiyosan kaybedecek gibi savas o zaman rahat olursun dun kardesimle pes oyunuyoz bu hep beni yeniyo oyle rahat oyle sakin oybadimki kaybetmek icin di kazanamadigim sekil oynadim ama bu sefer ben ona 6 attim 😉kazandim

• Tanisalim :)

0|0
    0|0
  • Ama bu dünyada olduğunda bir gerçek

0|0
    0|0
  • Bana da bul çare.😕

0|0
    0|0
    • Kelin ilacı olsa

• Haklısın yenemiyorsun ufak şeyler ile mutluluk kovalıyorsun. Çaresi yok akışına bırak ben öyle yapıyorum

• Bu tarz seyler icin paran bitmis denio ama daha uzun konusup seni tanimak lazim

0|0
    0|0
  • Olmuyor bir boşluk var dolmuyor

0|0
    0|0
  • belliki sana yol gösterecek bir mürşit lazım

0|0
    0|0
  • Seni marsa gönderelim belki oraya ısınırsın 🤔

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin :)

0|0
    0|0
    • Kafama sıkar giderim:)

• Yok be öyle bir niyetimde yok ama illa kafaya sıkıp gidelim dersen elimi kana bulama önce kendine sık baktin çözüm gel bide benim kafaya sık

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine uğraşacak bir şeyler bul. Yeni biriyle tanış mesela işler iyi giderse süper

0|0
    0|0
    • Hiç boş zamanım yok malesef dışardan asırı sosyal bir insanım ama içim enkaz

Yükleniyor...