Erkekler bunu yapmaktan vazgeçmeyecek misiniz?

özelden mesaj atıp rahatsız etmekten vazgeçin.
Soruya gizli yorum yapmadım diye arkasına mesaj gelmesinden bıktım.
Sorunuza yorum yaptıysam adam olun ordan cevap verin. Ne l an bu
bir kaç cümle yazacaksınız onuda bahane edip hemen özelden yazıyorsunuz
Az önce biri bana bunu yaptı. Bende düzgünce - neden yorumumun altına yazmadın-dedim. Artık şe refsizin aklındaki neyse beni suçladı. Olayı hemen başka yere çekmişim. Birde utanmadan bir sürü hakaret yazdı. Siz nasıl karaktersiz pis lik insanlarınız.
Adam olmak ağır geldiyse rol yapmayın taşıyamıyorsunuz.
Bu yorumlarıma istediğiniz hakareti yapıp beni eleştirebilirsiniz ancak boşuna çünkü yazdıklarım doğru.
Rahatsız etmeyen, insanca davranan erkekler bunların dışındadır okuduğunuz için teşekkür ederim.

Güncellemeler:
mesaj kısmını kapat gibi ucuz bir cevap vermeyin. Ben sorunları olan insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Normal anlatamadıklarını özelden anlatabiliyorlar. Birileri şeref yoksunuz diye ben mi fedakarlık yapıcam. Olaya bak be birde utanmadan savunuyorsunuz böylelerini sizinde karınız ve kızınız olucak o zaman görürsünüz

1|1
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bizide kategoriye katmadigin icin tesekkur ederiz efenim saygilar. bunlarin yuzunden kimseyle ciddi biseyde konusamiyoruz. sora snow neden trolluyorsun... sıç ağızlarina iyi olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Valla tebrik ederim cok güzel açıklamışsın fakat o şahısların bunu anlayabilecek kapasitede olduklarını hic sanmıyorum..

1|0
    0|0
  • Bir kız benimle özelden konuşmak istemedikçe hiçbir kıza özelden yazmam. Sapık ve abaza erkeklerin suçunu sapık olmayan, abaza olmayan erkekler çekiyor.

0|0
    0|0
  • mesaj almak istemiyorsan kapatma ozelligi var kullanabilirsin.
    sana ozelden tipini begendigin yakisikli makisikli olsaydi hic 'neden yorumun altina yazmadin'demezsin ama demekki yazan arkadasi begenmedin :D
    isinize geldigi gibi davranmayin sizde.
    mesaj istemiyorsan kapat bu kadar basit

0|0
    0|0
    • kişisel sorunları olan insanların sorularına yorum yapıyorum yardım etme amaçlı. Bazen ordan yazamadıklarını özelden anlatıyorlar birileri şeref siz diye ben sürekli fedakarlık mı yapıcam?
      ben hayatım boyunca kimseye mesaj atmadım bir kez aşık oldum ve hiç sevgilimde olmadı. herkesi kendin gibi sanma

• birine ahlak dersi vereceksen en son kişi ben olurum haddinizi bilin artık. Herkesi kendiniz gibi cinsellik peşinde sanmayın !

• Yaşasın memeler *-*

http://i.hizliresim.com/YWrmqj.jpg

0|1
    0|0
  • Bu soruyu soranlara da uyuz olmaya başladım. Çok rahatsız oluyorsan mesajlar bölümünü kapat ! Kapatmayacaksan da buradan hayıflanma millete.

0|0
    0|0
    • kapatmıyorum ben kişisel sorunlara olan insanlara yorum yapıp yardımcı olmaya çalışıyorum. Bazen ordan yazamadıklarını özelden yazıyorlar. Bende bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. Birilerinin pis liği yüzünden ben kendi davranışımda vaz mı geçicem? oldu birileri adam olamadı diye ben fedakarlık yapayım senin gibilerde savunsun onları de mi

• ben size öyle yapıyorsunuz demedim yanlış anlıyorsunuz konuşma bitsin artık ben amacıma ulaşıyorum

• Bana direkt söylemedin, dolaylı yoldan söyledin zaten. Bu amaçta sana başarılar o halde :)

• İyi saydirmissin

1|0
    0|0
  • Doğrusun valla

1|0
    0|0
    • Mesaj kutusunu kapatacaksan burda olmanın ne anlamı kalacak ki?

• Bu site cinsellikle meşhur oldu ama cinsellik haricinde de güzel muhabbetler var. Size de yazık sürekki gizli olmak zorundasın bu yüzden gizli pembelerin hepsi gözümüzde aynı. Kendini ifade edemeyen ezik karakter ama seni okuyunca düşüncem değişti :)

• Ve bak karşı cinsim hala sana mesaj atmadım 😅

• selam yazmisligim yok kimseye.
    ki senin gibi düşünen zihniyet. adami kardeşim görme ihtimali fazla. bu nedenle kimseye yazmayan kişide çok bu sitede bunu bil.
    ama sorun sendemi. seni bu duruma getirendemi bilemedim.. sende haklısın

0|0
    0|0
    • ben bunca zaman bekleyip en sonunda bu soruyu yazdıysam dolmuşum demektir. Suçu bana atma bana gelen msjlar sana ya da karına geldiyse o zaman anlardın.

• ana baci ya da eş... her muhabbete örnek vermeyi biliyorsan.
      hayatini burdaki nasilim sorularini uyarmaya, sikayet etmeye adamakla başla :)

• onuda yapıyorum zaten

• Şimdi aklımda sırf bu konuya istinaden özel mesaj atmak geçti de içinde pek bir şey yazmayan, daha yeni katıldığım ortamda bir şaka uğruna kimseyi karşıma almış olmayayım. (Mesajda kötü bir şey yazmayı da düşünmüyordum bu arada.)

0|0
    0|0
  • Dur özelden cevap vericem hemen

0|0
    0|0
    • karınızada birileri özelden yazar çekinmeyin

• Hemen nasıl çirkinleştin... İstesende mesaj atmam zaten. Henüz bu siteyi biriyle tanışmak amacıyla kullanmadım. Sadece yakınman bana saçma ve anlamsız geldi o yüzden öyle yazdım. Yahu profilinde bir fotoğraf bile yok sana neden yazıyor bu millet? Bence sen bu kadar yakınıyorsan mesaj kutunu kapat. Buradaki insanları değiştiremezsin.

• atmayacaksın zaten tanımadığın insana
      ben burda sorundan bahsediyorum senin şakanı kaldıracak halde değilim. Kaç yaşına gelmezsin uygunsuz şakaların yerini ben mi öğreticem sana

• Me-mesaj kutunu kapa.

0|0
    0|0
    • ben burda kişisel sorunları olan insanlara yardım amaçlı yorum yapıyorum bazen ordan yazmadıklarını özelden yazıyorlar. Birileri karaktersiz diye ben mi hep fedakarlıkta bulunucam

• Bunu fedakarlık olarak görme ya da mesaj kutuna gelen mesajları (Özlelikle mavi profilli olanları okumadan sil bu da bir fikir)

• Her insan kafandaki insanlarla bir olmuyor. Çok rahatsız olduysan hesabini kapatirsin.

0|0
    0|0
    • burda hesabımı kapattım başka yerde? hayatımın her alanında şeref yoksunları yüzünden hesaplarımımı kapatıcam
      çok biliyorsan sen kapat

• sana hak verıyorum bana bile mesaj geldi 2 gün önce kölen olayım ye beni bitir beni diye kızlar napsın ahlaksızlık diz boyu

0|0
    0|0
  • çok kafana takma böyle şeyleri burası cinsel açlığın afrikası diye boşa dememişler real de umudu olmayanlar burdan bişeyler kovalamaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • Kim o karaktersizler, etiketle burada. Ben o arkadaşlar ile özelden sorunlarını ayarlarım.

0|0
    0|0
  • Sen bunu sadece erkeklermi yapıyor sanıyorsun ,? :D

0|0
    0|0
    • hayır sadece başıma geleni yazdım. Sizde kızlar için yazın.
      Burda bana yapılan terbiyesizliği bu şekilde mi bastırmaya çalışıyorsunuz sizin gibilere söyleyecek sözüm yok

• Bu neyin havası ya

0|0
    0|0
    • sana msjla rahatsızlık veren yoksa anlayamazsın.
      Bu insanlığın havası nasiplen.

• Adam olun diyor...
    Kimse okumaz bu kadar yazıyı özet geceydjn iyiydi

0|0
    0|0
  • Adam olun lan 😁

0|0
    0|0
  • Burdaki insanlara ne yazsan boş bu sitede takılan erkekten ne beklersinki bende dahil 😒

0|0
    0|0
  • Eyvallah ve tamamen haklisin ne diyeyim kendi cinsime erkek milleti yollu ile dogruyu ayirt etmek te zorluk cekiyoruz iste anlamiyorum buradan gerceklik mi bekliyorlar aslinda uzun bir konu bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen arkadaşım katılıyorum sana ben de bıktım bir de görüşlerimin altına zırlayanlar oluyor

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...