Yarin arabanin ustune atlicam ama sadece yogun bakima alinmak olmemek istiyorum nasil olacak?

Olursem annem cok kotu olur ama yogun bakima kaldirilmak istiyprum nasil yaparim bunu?
Olmek istemiyorum

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yogun bakimda agzina bufnuna popona kukuna sondayi takarlar kizsan kizlik gider robocop g8bi olursun olmek dahs iyi derim

1|0
    0|0
    • Düşündüğü şeye bak😂

• Arabanin ustune atlayip adami yakma yuksekten dusmus gibi yap bence

• Dertsiz hayat yok bence ani yasa kim super mutlu ki sagligin yerindeyse ona bak mutlu ol derim

En İyi Kız Görüşü

• Yoğun bakıma alinirsan ölme ihtimalin var

0|0
    0|0
    • Nefret ediyorum hayatimdan yasamaktan herseyden

• Bende aynı şekilde

• 😢😢😢😢

Erkekler Ne Diyor 15

• https://www.youtube.com/watch?v=qdAXMN6aOQQ

Git Başka Bir Yerde Çok yaşa. Milletin Başına Bela Olma.

0|0
    0|0
  • Öl daha iyi sen.

1|0
    0|0
  • özelden mesaj at bana anlat derdini benim de aynı detsiz gün yok yadım edebilirim belki. inanın halinden aynısını yaşayan anlarmış

0|0
    0|0
    • Hangi birini ajlatsam ki

• ama intihar koma flaan sakın aaa sakın emin ol hiç bişey sen kadar önemşi değil bu dünyada brak insanları büyük mutluluk dedikleri yalanlara
      uzaklaş onlardan sokul yalnızlığa
      asıl hayatını yaşa tek başına
      boşver onları sen
      aldırma

• bak boşver geçecek bu zamanarda arkana bakcak gülceksin etme eyleme ya

• Sen hic yogun bakimda yatanlari girdun mu... o hale girenleri gordun mu...
    Sen nasil bir manyaksin...
    Vallahi sen daha gozunu acmamissin dunyaya

1|0
    0|0
  • kafanı sakınarak atla, vücudun ezilsin. gerçi kafan da ezilse orada bir kayıp olacağından emin değilim. her halukarda gerizekalısın. bir mallık yapma. iyi akşamlar.

0|0
    0|0
  • amaç ne?

0|0
    0|0
    • Nefeer ediyorum yasamaktan kendimden ozguvensizligimden hergun rezil olmamdan kisiliksiz olmamdan ailemden herseyden bezdim artik en azindan yari olu gibi olucam gozlerim hep kapali olucak biraz zamanda olsa dunyadan siyrilirim

• iyide sorun nedir bu kadar seni bezdiren bir önemli sebep olmalı özel değilse paylaş benimle

• Kendini teker kafanın üzerinden geçicek gibi at kanka. Böyle arkaya doğru düş.

0|0
    0|0
  • derdin nedir sacmaliyorsun

0|0
    0|0
    • Nefrer ediyorum hayatimdan
      Ya kardesim bir insan hergunmu rezil olur hergunmu ben hergun olurum iste kisiliksizin ozguvensizin tekiyim nefret ediyorum ailem desen ayri dert annem depresyonda babam hergun icki icer kufur eder ben desen ezigin tekiyim 1 gun bile dertsiz gunum yok biktim bezdim artik kaldiramiyorum bende bir insanim
      Insanim ben bukadarina dayanamiyorum daha 18 yasimda su cektigim seylere bak

• sakin ol once :) hepimiz yasadik ona benzer seyler. derin bir nefes al ve boyle hissetmene neden olan seyleri sakince dusun. birseyin nedenini bilirsen cozumu kolaydir.

• Milletin başını yakacan

0|0
    0|0
  • morfin alabilirsin ölmezsin dırek yogun bakıma alınırsın ama sonra anlasılır morfın ıctıgın

0|0
    0|0
    • Anlasilirsa kotu olur annemler hesap sorar salakmisin sen falan

• baska türlü hayatını riske atmadan mümkün değil sakın deneme

• Sen ne diyon değişik

0|0
    0|0
  • Ne kadar aptalsın

0|0
    0|0
  • 3 kutu ilaç iç mortingen 😁

0|0
    0|0
  • otsal hayata girersin. en son dayanamayıp fişini çekerler işini bitirirler...

0|0
    0|0
  • bak kardeş hızlı gelen arabanın camına kafalama atla ama sakın altında kalma o zaman ölürsün. kolay gelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Allahım akıl fikir ihsan eyle yarabbiiimmm

0|0
    0|0
    • Nefret esdiyorum hergun ayri bir derdim var hergun bir sorun cikiyo ozguveni olmayan salagin tekiyim kisiliksizim ailemden mefret ediyorum hersey ust uste geliyo ezigin salagin tekiyim

• Deme öyle deme. Ailenden niye nefret ediyorsun?

• Muhtemelen ölürsün boşver, mundar olursun bacim

0|0
    0|0
  • Emin ol cehennemde şu an çektiğinden milyon kat daha fazla acı var sakın yapma pişman olursun ama geri dönüşün olmaz.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapamazsın yapacak olsan buraya yazmazdn

0|0
    0|0
  • Balkondan atla daha garanti

0|0
    0|0
  • 👀👀👀

0|0
    0|0
  • Tam benim ruh halim ama öleceğin varsa ölürsün ş yüzden deneme

0|0
    0|0
    • Canim bilmiyorum ama nefret ediyorum artik herseyden bezdim yemin ederim sana kendimden nefrwt ediyorum aynaya bakinca kufur ediyprum dis gorunusumden alakasi yok kendimle sorunum gar ozguvensizin tekiyim kisiliksizim ailem ayri dert hergun rezil oluyprum ezgigin tekiyim herkesi kendimden ustun goruyorum bana deger veren kimse yok ulan dogum gunumde annem bile hatirlamadi baska kim hatirlasij kimsede kutlamadi zaten

• Şizofrenmisin

0|0
    0|0
  • her şey düzelir ya üzme canını

0|0
    0|0
  • Allah sana bedenini emanet verdi ona zarar veremezsin canim

0|0
    0|0
    • Lan boyle aci cekiyorum inan gelseler balta ile kafami kesseler daha az acir allahim tez zamanda alsin canimi

• Madem bu kadar nefret ediyorsun hayattan direk intihar et o zaman niye acı çekiyorsun

0|0
    0|0
    • Gunah olur ve annem mahfolur olursem

• Canına kıymaya çalışmakta günah sen arabaya atıncada annen üzülcek sen ne tür bir salaksın?

• Dikkat cekmeye calisan ergenler online

0|0
    0|0
    • Yemin ederim dikkat cekmek degil amacim

• Annemler uyandigimda niye intihar etmeye kalkisiyosun der onlarada aciklama yapamam araba carpmis gibi olmasi lazim

• Anladim yap bakalim sonun ne olacak

• Sevgilinden ayrıldın dimi😊

0|0
    0|0
    • Hayir
      Cok sacma ask acisi icin boyle bisey yapmam

• hangi sebeple bunu yapınca saçma olmuyo valla seni büyüten aileye yazık

Yükleniyor...