DÜNYANIN sadece yüzde 20si MÜSLÜMAN olduğuna göre ŞEYTAN kazanmış olmuyormu ALLAH a karşı?

mantıken eğer ALLAHa inanan insan sayısı yüzde 20 iken , yüzde 80 i ALLAH a inanmıyor , ozaman şeytanın dedikleri olmuş ve git gidede inanan sayısı azalıyor

Güncellemeler:
Müslümanlığı ve Hristiyanlığı aynı diyen cahil bir kesimle tanışmakta mutlu edici :D

0|1
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma da cehalet paçalardan akıyor..
    Müslümanların dışında birçok dinin mensupları Allah'a inanır.. Hatta hiç bir dine inanmayan deistler bile bir yaratıcının olduğunu kabul eder..
    Ayrıca "sen % 20 aldın, ben % 80 aldım, ben kazandım" gibi bir durum yok..
    Allah şeytanın insana secde etmesini isteip, şeytan secde etmeyince, allah şeytanı cennetten kovmuştur.. Şeytan ise kendisinden daha üstün tutulan o imsanoğlunu allahın yolundan saptıracağını söylemiştir..
    Böylece şeytana uyan şeytan ile birlikte azap görür, uymayan ise cennete gider..
    Yani üç kişi uydu, beş kişi uymadı, üç gol attık, beş gol yedik, sen kazandın, ben kazandım gibi saçma bir durum yok..

0|0
    0|0
    • Bu arada hızlı yazarken allah'ı küçük harfle yazdığımı veya insan yerine imsan yazdığımı fark ettim.. Ama göndermiş olduk bir kere..

• Kader var zaten biliyosun :D , allahı kküçük yazmanda kader , allah belirlemiştir

• Cüzi irade diye bir şey de var..
      Şu konuyu açtığın ilk andan beri her kurduğun cümle "düz mantık" içeriyor..
      Detayları görmezden anlamazdan geliyorsun.. 10 yaşında çocuk bile dinsel konuları senden daha iyi kavrar..

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlıktan başka dinlere inananlar da bir yaratıcı olduğuna inanıyorlar, hiçbir dine inanmayıp bir yaratıcı olduğuna inanan insanlar da var. Farklı isim vermiş olsalar bile %80 inanmıyor lafı çok saçma.
    Siz nasıl onlara dinsiz diye önyargı ile yaklaşıyorsanız, onlar da müslümanlara önyargı ile yaklaşıyorlar. Büyük bir kesimin müslümanlara bakış açısı " terörist" bunu unutmayalım. Ve önyargısız olmaya çalışalım. Müslümanlık üstün değil, diğer dinler gibi bir inanış biçimi sadece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• 10 tane 10 kuruş 1 lira.
    2 tane 50 kuruş 1 lira.

Düşmez kalkmaz tek Allah.

1|1
    0|0
  • Müslüman sayısı yuzde 20 diyor.
    Allaha inanmayan yüzde 80 diyor.
    La hristiyanlar veya deistler Allah a inanmıyor mu?

onu da geçtik. Zaten her Müslüman kıyamet kopacagi zaman inanan kimse kalmamis olacağını bilir.

ben ya ahiretimi kazanirim, ya da kaybederim. Kazanan veya kaybeden Allah değil.

yarattığı bir şeye karşı mağlubiyet yakıştırması yapmak da ayrı bir atraksiyon.

1|0
    0|0
    • evet allaha inanmıyolar kendi inandıkları şeye inanıyolar :D

• 1 trilyon yıl da geçse İslam denen ucubik din dünyaya egemen olmayacak hatta çürüyüp gidecek. Neye göre şeytani neye göre ilahi. Texaslı amca teyze de senin şeytan tohumu olduğunu düşünüyor.

0|1
    0|0
  • İyi Olur ALLAH (C. C.)'tan, Kötü Olur Şeytandan.

1|0
    0|0
  • Senin gibileri savasta onden gondericen dusman ulan bu mu onlarin askerleri deyip sizi öldurunce arkasindan biz gelecez mk akla mantiğa bak kiyamet alametlerini bir zamandan sonra tovbenin bile kabul edilmeyeceğini bilmeden yaziyo ah. mak

0|0
    0|0
  • Yalnız dikkatini çekerim Hristiyanlıkta, yahudilikte, İslam 'da Allah'ın dinidir.

0|0
    0|0
    • ne alaka

• ozaman düşünce diye bişi yok allah kafasına göre sokuo bu cümleye göre

• hayır yanlış anladın.
      . Yani o istemezse sen istesende olmaz.
      O isterse sen istemesende olur.
      Ama kimi sokup kimi sokmadığınıda bilmiyorsun ki, kime ne zaman karışıp karışmadığınıda bilmiyorsun. Mesela Yahudiler. Kalpleri mühürlenmiştir Allah katında. İsteseler de müslüman olup cennete giremezler. Mesela birşeyin olması için dua ediyorsun. Ve o şey olunca hükmetmiş oluyor dimi. E nasıl seni yoluna koymamış olacak? Koyuyor ama duası sana kalmış. Sen düşünmezsen o sana ne yapsın

• Boş zamanlarında bile düşünmez misin sen? Tanrı inancı İslama mı mahsus? Diğer dinlerden hiç haberin olmadı sanırım. yüzde sekseni inançsızmış yoğğğ mnaaa.

0|0
    0|0
    • evladımm , bak ALLAH kendisine kulluk edilmesini istiyor , ama dünyanın yüzde 80 i başka dinlere veye hiçbirine ediyor mantıksız :D

• lo abidik gubidik şipidik. git sen evcilik oyna. sen bilmiyon mu yahudi hristiyan ve musevilerin de Allaha inandığını?

0|0
    0|0
  • Zaten Az olacak sonra Hz Mehdi doneminde artavak tum dunyada yayilacak ve bir anda İslam bitecek. ki kiyamet inanmayanlatin uzerine kopacak

0|0
    0|0
  • Dünyanın % 25'i Müslüman (1,62 milyar Müslüman)

0|0
    0|0
  • beyin error sanırım :)

0|0
    0|0
    • cevap ver ozaman :)

• hatunun açıkmı kapalımı :D eğer açıksa cehenneme gidicekkkkk

• kendisi zaten cennet cehennem yaratıcı veya yaradılış mitine inanmıyor :) çok ta fifisinde olduğunu düşünmüyorum :)

• Öncelikle neden sadece müslümanları ele alıyorsun biraz kıt bir bakış açın var yorum yapmaya değmez

0|0
    0|0
    • kimi alcaktımm üstüünnnnn bilgili şahısss :D

• bak bak bide konuşuyor :D KURANA göre MÜSLÜMAN olmayan herkimse cennete gidemicek değil olmayan, müslüman bir arkadaşı olan bile gidemicek

• bak sen şuna dayaklıksın :D

• bir kere bu anketi kim yapti.;)
    Ben Şu an senin cahilligine guluyorum...

0|0
    0|0
    • bende senin cahilliğine :D

• işte senin gibi yobaz bir insandan beklenicek bir cevap :D teşekkürler beni haklı çıkardığın için :D

• Musluman olmayan ALLAHIN BIZIM ICIN SECTI DIN ISLAMA INANMAYAN KISILERDIR. SENIN GIBI bacım COCUKLARI MESELA.;)

• Kafamda deli sorular

0|0
    0|0
  • Allah cenneti bir ödül olarak vermiş herkes cennete e gitse ne anlamı kalırdı
    SAD-85
    Andolsun, cehennemi seninle ve onlardan sana uyanların hepsiyle dolduracağım

0|0
    0|0
  • Fakat bir gün dünya da sadece tek din kalacak diyor kuran da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şeytan Allaha karşı savasmiyor. Şeytanın savaşı insanla. Bunun için Rabbinden kıyamete kadar müsaade istedi. Şurada bir anlasalim.

Allah kimseyle yarışa girmez haşa.

0|0
    0|0
  • Dünyanın sonu geldiğinde zaten hiç bir müslüman bunu görmeyecek yani bu bilgi İslam'Da var zaten

0|0
    0|0
  • Birincisi sen sadece şu an yaşayanları biliyorsun ikincisi de şeytan kazanmış değil baştan beri kaybetmiştir bunu algılıyamıyanın vay haline.

0|0
    0|0
  • Ne kadar yüzeyselsin sen yaa :D böyle devam

0|0
    0|0
  • Şeytan Allaha karsi kazanmiyor insanlara karsi kazaniyor :)

0|0
    0|0
  • İnanıp inanmamak insanın kendi tercihi. Böyle saçma şeyleri düşünmeye gerek var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...