Sevgilime baktı ben de dövdüm cezam ne olur ne yapabilirim?

Arkadaşlar şimdi ben sevgilimle yürüyorum sahile çıkıcaz 2 tane bisikletli şahıs sevgilime baktı ama ben bişey demedim ama gıcık oldum yani sonra döndüm arkama bir daha bakıyolar arkalarından koştum durun bakayım dedim durdular ne bakıyosunuz kardeşim dedim abi biz bakmadık falan demeye başladılar (ama baktıklarından eminim) belli zaten baktıkları sonra cevap verin lan dedim bağırdım ne bakıyosunuz dedim ilk önce birinin yüzüne yumruk attım kaçtı uzaklaştı sonra diğerine baktım ona da bitane vurdum sonra zaten burnum dişim dedi yıkıldı daha sonra ben koştum bir marketten su aldım iki tane çocukların olduğu yere gittim yoklardı kan olmuş yer takip ettim tenis kortunun orda çeşmede ağzını falan yıkıyo alın şu suları dedim verdim sonra ordaki görevliler haklısın falan dediler ama çocuğun tavşan dişinin biri kökünden kırılmış burnunda da biraz hasar var sanırım işte yıka falan dedim uyardım ordada benim sevgilim değil sadece sevgilisi olsun olmasın bir daha bakmayın diye ordan uzaklaştık gezdik falan sonra sevgilimi evine bıraktım aynı yerden geçtik tenis kortundaki adam bana seni polis arıyo dedi ben de arasın dedim ama benim merak ettiğim şimdi ben polislerden nasıl korunabilirim yakalanırsam cezam ne olur öğrenmek istiyorum haklı çıkar mıyım lütfen yardımcı olun 😞😞 size yemin ederim ki gerçek ve tamamı doğru olarak anlattım

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Noldu yani sevgiline baktıiarsa dövunce noldu rahatladın mı müstehak sana

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yakalanırsın kendin git teslim ol ki savcıya iyi niyetli olduğunu söylesinler ifadeye kendi ayağınla gittiğin de yazılır kardeşim dünya böyle keşke yapmasaydın ben ondan dışarda pek oturmam kız arkadaşlarımla bile şimdi sen ceza alsan bile ertelenir 3 yıl veya 5 yıl içinde bir ceza işlememen koşuluyla en fazla para cezası alırsın korkmana gerek yok geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Sağol peki benim sicilime işleniyo mu iş hayatımda engel olmasını istemiyorum daha okuyorum

• Sağol abi yaa çok teşekkür ederim

• önemli değil birdaha da karışma kimseye tekme bile atma yoksa sicilin kirlenir ve içeri girme olabiliriten artar karakola kendin git ve olayı böyle anlatma anama küfür ettiler de yapmayın dedim saldırdılar dövdüm de unutma sakın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bir cacık cikmaz

0|1
    0|0
  • Hocam sadece baktılar mı yoksa taciz mi ettiler ben anlayamadım. Taciz etmişler gibi infaz etmişsin sen.

0|0
    0|0
    • Hayır ya bak şimdi biz sevgilimle yürüyoduk onlar baktı sevgilime ben de baya bir kıskancım neyse dedim yürüdüm sonra bir kere daha baktım yine bakıyolar sonrası orda yazıyo zaten

• Biraz aşırı tepki vermişsin. Çok diklenmezsen belki vazgeçebilirler suçlamadan falan ama öyle hiçbir şey olmadan çözüleceğini düşünmüyorum. (Sadece bakmışlarsa aşırı tepki olmuş ama gözlerini faltaşı gibi açıp özellikle bir yerlerine bakmışlarsa sorgulamak gerek.)

• abicim bu adamlar senin yaninda yuruyen kiza bakiyorsa kiz da sorun var.
    sahile cikacaginiza gore got bas acikti affedersin kizin. erkeklerde suc yok ki? seninki actiysa orasini burasini gelen de bakar giden de sonucta mallar ortada.
    sen gidip onlari dovup adamlik ettigini dusunuyorsan once yanindakineden sorumlu ol.

0|0
    0|0
    • Abi bak sana yemin ediyorum ben sevgilime dün üstüne ince ceket giydirdim kapşonunu bile kapattırdım içinde de kıyafet vardı ve pantolon vardı siyah bakınca hemen huylanırım ayar olurum (soruyu soran da benim yeni katılmam gerekti ben de katıldım) işte ayar oluyorum çabuk sinirlenirim böyle yapım var

• kardesim. senin kizda bakilacak ne vardi da bu saplar gecerken kiz gormemis gibi birde donup baktilar? elide bir olay dikkatlerini cekmis olmasin ne bileyim sahilde capuson takimis bu ne ya haha diyip bakmislardir belki.

Yükleniyor...