Sevgilime baktı ben de dövdüm cezam ne olur ne yapabilirim?

Arkadaşlar şimdi ben sevgilimle yürüyorum sahile çıkıcaz 2 tane bisikletli şahıs sevgilime baktı ama ben bişey demedim ama gıcık oldum yani sonra döndüm arkama bir daha bakıyolar arkalarından koştum durun bakayım dedim durdular ne bakıyosunuz kardeşim dedim abi biz bakmadık falan demeye başladılar (ama baktıklarından eminim) belli zaten baktıkları sonra cevap verin lan dedim bağırdım ne bakıyosunuz dedim ilk önce birinin yüzüne yumruk attım kaçtı uzaklaştı sonra diğerine baktım ona da bitane vurdum sonra zaten burnum dişim dedi yıkıldı daha sonra ben koştum bir marketten su aldım iki tane çocukların olduğu yere gittim yoklardı kan olmuş yer takip ettim tenis kortunun orda çeşmede ağzını falan yıkıyo alın şu suları dedim verdim sonra ordaki görevliler haklısın falan dediler ama çocuğun tavşan dişinin biri kökünden kırılmış burnunda da biraz hasar var sanırım işte yıka falan dedim uyardım ordada benim sevgilim değil sadece sevgilisi olsun olmasın bir daha bakmayın diye ordan uzaklaştık gezdik falan sonra sevgilimi evine bıraktım aynı yerden geçtik tenis kortundaki adam bana seni polis arıyo dedi ben de arasın dedim ama benim merak ettiğim şimdi ben polislerden nasıl korunabilirim yakalanırsam cezam ne olur öğrenmek istiyorum haklı çıkar mıyım lütfen yardımcı olun 😞😞 size yemin ederim ki gerçek ve tamamı doğru olarak anlattım

0|0
14

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...