Acil 10 kilo zayıflamam lazım. Spor, dietten başka önerisi olanlar, başka yolları bilenler varsa yazsın lütfen?

Selam arkadaşlar, 10 kilo zayıflamam için $1000 ödül konuldu. Parayı kapmam için acil zayıflamam lazım. Önerisi olan varsa yazsın lütfen.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Spor yaparken L carnitin takviyesi al. Yağ yakımını hızlandırır. Beslenme olarak mutlaka diyetisyene uğra ve harfiyen söylediklerini yap. Spor yaparken sadece kardiyo değil ağırlık çalışmalarıda yapmalısın. Ağırlık çalışmaları yağ yakımını hızlandırır ve daha çabuk kilo verirsin.

Ve en önemli şeylerin başında yer alan bol su tüketimi ve şeker tüketiminden uzak durman gerekir.

0|0
    0|0
    • Evet ağır kardiyo doğru diyorsun yağ yakıyor. bir su içmeyi öğrene bilsem iyi olur

• L Cartin evde var, almışlar, ama kullanmıyorum. Kesin bilgi var mı etki edeceğine dair?

• var çünki ben kllanıym. sprdan yarım saat önce kullanıyorum. Yağ yakımını hızlandırıyor ve vücuttaki yağı enerjiye çeviriyor. Ağır bir kardiyo programının haricinde Ağırlıklarla da çalışman lazım. Ağırlık antremanı şart.

• spor ve diyet harici yağlarını aldır mesela

0|0
    0|0
  • Kaç gün içerisinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Limon ye cörek otu yagi ic
    Bitki cayi

1|0
    0|0
  • Spor ve diyet olmadan öyle bir imkan yok
    Marangoze git yontsun başka öneri bulamadım

0|1
    0|0
    • Spor ve diyet olmadan demedim, bunun dışında bilinen Yöntem sordum. Bir bayan için çok kabasın.

• Hahaha bu güzeldi 😄😄😄❤️

• Spor ve dietten baska zayiflama yontemi soruyosun? Öl direk kesin çözüm 1 ayda zayiflarsin. Bogazina hakim olamayip spor yapmaya da useniyosan zaten zayiflama yani iradene sahip cik azicik para icin degilde sagligin icin zayifla

0|0
    0|0
Yükleniyor...