Hangi kadın bir erkeğin hayatında " ikinci " olmak ister?

Bu sitede karsilastigim evli adamlari ya da sevgilisi olan erkekleri kasıtlı olarak ayartmaya çalışan tipler. Gurursuz kadınlardan tiksiniyorum o erkegin hayatinda ilk değil ikinci olansin, bu ikinciliği kendin istiyorsun ne kadar gurursuz ve kalitesizsin... Yuva bozan rezil insanlar.

1|2
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• lan 2. olacagıma en kötünün parasızın pulsuzun tipsizin karaktersizin 1. si olurum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç rast gelmedim. Kötü bir durum amaçları ne acaba aşk olduğunu düşünmüyorum. Kadınlar kıskanç bir yapıya sahip. Evli biriyle olamaz aşık olamazlar. Aşk sanarlar sadece. Aşk ait olmaktır aslında.

1|0
    0|0
  • Birde "Evet Ben bir metresim'' diye bence yazarlar. Sanki çok haklıymışlar gibi. Onlara acıyacağımızı ya da yaptıkları o... masum göreceğimizi düşünüyorlar. Fakat yanılıyorlar.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin sucu yokmu? Adam olan boyle biseyi esine sewgilisine yaparmi? Ben erkekleri suclu buluyorum
    ya da bir ilskisi olup gozu disarda olanlari mavi boncuk dagitanlari

2|0
    0|0
    • Burda bayanlardan bahsettigim icin o seref yoksunlarindan bahsetmedim ama cok haklisin katiliyorum

• Itici bir durum bencede.

1|1
    0|0
  • Real heyatda öylesine rast gelmedim. Ama sitede öyle sorular çok gördüm trol muydu bir fikrim yok.

1|0
    0|0
  • oyle kadinlar gurusuz erkeklerde serefsiz

1|0
    0|0
  • al bnden de o kdr aynen

1|0
    0|0
  • 2. kadın gurursuz, kendisine saygısı olmayan kadındır net.

1|0
    0|0
Yükleniyor...