Yalnız birini gördüğünüzde onunla konuşur musunuz?

Toplumun pek umursamadığı kendine güvensiz çok güzel veya yakışıklı olmayan birini siz de mi umursamazsınız yoksa gidip arkadaş olur musunuz?

Güncellemeler:
güncel

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• okulda veya başka ortamlarda böyle yalnız kalanları farkedince , hemcinsim olsun karşı cinsim olsun. gider konuşurum. tanışırım. gel bizimle takıl derim. hal hatrını sorarım. öyle insanlar görünce dayanamıyorum. çok üzülüyorum. yalnızlık dostsuzluk , insanoğlu için zor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle olduğum için kişinin yanına gidip arkadaş olurum.
    Fakat nedense benden sonra bunlar bir açılıyor. Sonra beni tanımıyorlar. Çok hoş bir şansım var değil mi?

1|2
    0|0
    • evet kötü olmuş tanımadan çok değer vermemek gerekli demek ki

• olsun güzel bir kalbin var istediğin zaman sosyal olursun bence

• Biraz psikolojim iyi değil şu sıralar ama düzelince denicem. Teşekkür ederim sende iyi bir insana benziyorsun☺

Erkekler Ne Diyor 5

• Beni arkadaş olarak isteyene dost. Sevgili olarak isteyene de can yoldaşı olurum. Ancak sevgili konusunda karşımdakine ne verip veremeyeceğimi iyi bilecek kadar da kendimi iyi tanıyan biriyim. Yani ya dostunum ya da sevgilinim derim bu kadar basit benim icin olay.

1|0
    0|0
  • Gittiğim insanlar bizi tersliyor bu yüzden toplumda kopukluklar var yoksa ben giderim konuşurum ne gelirse elimden yaparım ama bir kıza gidince abaza sıfatını yapıştırmaya çalışıyor malesef

1|0
    0|0
  • Konusurum tabiki :)

1|0
    0|0
  • gidip arkadaş olmak isterdim ama keezo olabilme ihtimalini göz ardı edemiyorum :)

1|0
    0|0
  • gidip sevgili olurum o kızla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes gibi değilim tabiki olabilir

1|0
    0|0
  • Bir keresinde böyle bir işe yeltenmiştim hem de ciddi bir şekilde ama kendime güvenemedim, korktum yanlış bir şey söylerim kalbini kırarım diye ne bileyim kötü hissettiririm diye, yanaşmadım

1|0
    0|0
  • Konuşurum

1|0
    0|0
  • Ortak noktamız olabilir diye, gizemli biri olabilir diye düşünüp tanıştığım olmuştur

1|0
    0|0
Yükleniyor...