Hayvanlar yararına bir ürün satacak olsanız bu ne olurdu?

Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki günlerde bir festival kapsaminda hayvanlar yararına ürünler satacagiz. Geliri tamamen hayvanlar için kullanılacak olan bu ürünler içinde el yapımı tasarım defterlerden tshirtlere, vegan kurabiyelerden shubob'lara, bilekliklerden kitap ayracına kadar geniş bir çeşitlilik var. Sizin bir öneriniz var mı bunlara eklemek istediğiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayvanseverlerin dikkatini çekecek şeyler olurdu
    ufak hayvan bibloları
    uygun fiyatlı mamalar
    posterler
    yine hayvan figurlu aksesuarlar anahtarlık sizinde bahsettiginiz gibi bileklik
    bu alan genişletilebilir ama önemli olan bunları bulup ticarileştirebilmek nerede satacagında cok onemli instagramda hesap acıp fotolarla alanları ve gelen paraları hayvanlara harcadıgın fotolar eklersen bir anda cok buyuk bir kitleye ulaşman işten degil boyle bir durumda elimden geldiği kadar destek vermeyede hazırım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kendim sahsen oyle bir etkilinlikte olmus olsaydim kucuk kupa bardak tarzi seyler de dusubebiliridim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsam amacına hizmet eden bir satış yapardım. . Şu kabı alıp onları süsleyip ya da bu şu kabini elde yapıp üzerine hergün kapının önüne bir tas su koy onlarda o koydu gun suları öbür dünyada senin için yakılan ateşe doksunler yazardım ve bunu satardim 😀

0|0
    0|0
  • Mesela pasta yapabilirsiniz, internetten bakarsın aynısını yaparsın 3tl gibi bir karla satarsın.
    Bir kumaşa boncuklardan resim çizme sanatı var, şu an odamda var oda olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...