Kızlar, üniversite okuyanlar bir bakabilir mi?

arkadaşlar üniversitede tesetürlü kızlara hocaların çevrenin yaklaşımı nasıl ben kapalıyım ve üniversiteye gitmekten çok korkuyorum çekiniyorum isitanbul istiyorum ama bu korkularım yüzünden hep ders felan calışamadım korktum ve seneye kaldım. lütfen yardım edin

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardeşim sen kimin için kapandın? Allah için değil mi? O zaman neden derslerini etkileyecek kadar korkuyorsun. Bak ben almanyada yaşıyorum ve bir sene önce kapandım. Senden çok daha fazla korkmam gerekiyordu ama gerçekten karar verdikten sonra ve "Ben Allah için yapıyorum" düşüncesini kafama yerleştirdikten sonra hiç bir korkum kalmadı. Ne dedikleri de ne düşündükleri de inan umrumda olmadı. Bir senedir de hayatım hiç olmadığı kadar yoluna girdi. Derslerim bile düzeldi ve mezun oldum. Ve düşün bunların hepsi Almanya da gerçekleşti. Etrafımda 10larca müslüman düşmanıyla birlikte yaşarken. Korkma, Sen Allah'a yaslanırsan senin başını düşürmez.

1|0
    0|0
  • ben ankaradayım hiç bir farkları yok ne hocaların ne gençlerin kapalı açık ayrımı hiç görmedim 4 yıldır üni okuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...