Sadece bikaç dk ayirir misiniz?

Izleyerek bisy kaybetmezsiniz.

Güncellemeler:
Burda kendinizden ve bunlarin bir saçmalık olduğundan eminseniz birde onlarla konuşun belki onları yollarından dondurusunuz di mi gerçi kendinizden bile emin degilsiniz ki bundan emin olun

2|2
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar izledim. eyvallah

1|0
    0|0
    • Sen asıl zaten amacim bir kisi bile izlesede faydalansa diyodum sagoll

En İyi Kız Görüşü

• Eline sağlık kardeşim paylasmakla iyi etmissin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu herifi biliyorum. Cidden dalga geçmek için izleyesim geldi ama sinirimi bozup saçmalayacağını bildiğimden vazgeçtim.

İzleyerek birkaç dakika ve birkaç beyin hücresi kaybederim. Şu şarlatanların ağzına bakmaktan kurtulun. Boş adamlar bunlar. Bu herifin 'Mastürbasyon bipolar bozukluğa sebep olur' demişliği falan var.

0|0
    0|0
    • Zaten kendi beyin hücrelerinizi bos seylerle ugrasarak kaybetmissiniz bikac tane daha kaybetseniz sorun olmaz

• Risale-i Nur kimlerin baştacı acaba. Cemaati falan şu sıralar sahiplenmiyorlar malum feto falan bu aralar geçer akçe değil. Önceleri daha bir severlerdi.

• Bu insanlar 6 senedir varlar yani bu sevmemezlikten de önce kendileri de cemaatten saymiyorlar ki bilirseniz eger cemaatteki insanlarin bu insanlara tepkili olduklarını risale okuyorlar diye ayni kefeye koyamazsiniz

• bu adama dinlenilmez

0|0
    0|0
  • Bu ve bunun gibi şarlatanlara prim verdiğiniz sürece hiç bir şey değişmeyecek. Kafanda bir soru varsa kitap orada cevap orada bu kim ki bana ne öğretsin. Oturup 3-5 kelime ezberleyen başımıza bilge kesiliyor vay arkadaş :)

0|0
    0|0
    • Açıp okumuslugun var mi peki kendiliginden daha birsey yapmazken adamlara yap atma bari

• Iyi akşamlar

• Teşekkür ederim sanada.

• Masturbasyon günah değildir.
    Günah diye lanse etmeye çalışmış Hiçte sevmem böyleleri

0|0
    0|0
    • Sevmeyiniz onların buna ihtiyaci yok zaten tek amaclari sizlere birsey katmak ama bu onyargilarla zor

• Hayır yormuyorum kardeşim.

Adamın bir çok videosunu izledim. Otur Kuran ile karşılaştır bakalım ne kadar tutucak.
      Öyle löppadanak inanma. Adamın sakalının uzun olup, 2 arapça kelime söylüyor diye herşeyine inanacak değilsin.

• Herseye inanacak olsam emin olun burda bu kadar savunmam size inanmayi tercih ederim sizde baskalarinin görüşlerinin farkli olabileceğini kabullenin ve tutmuyo dediginiz ne var onlar zaten örnek olarak Kurani alirken dediklerinin Kuranla catismasi sacma olur ki bunu da herkes anlar sadece siz degil

• Meseleye yanlıs yerden girmiş bu arkadas mesele küfür insanı ele geçirir ve günah işler bu kadar kısa bir cümleyi sürekli tekrarlayıp durmuş izledim hepsini biraz boş geldi bana

0|0
    0|0
  • Sen kime ne anlatıyon bacın anlamazlar... bide dalga geçerler. Hiç dalga bile geçirtme bunları dik dur herkes neyin nolduunu bilio işine geldiğini yapıo zaten

0|0
    0|0
  • vakit kaybı izlemeyin

0|0
    0|0
    • Açacaktım herifi görünce vazgeçtim. Bunların pilot kalemle ateizm çökerten bir kankaları vardı. Afrika'da kimsenin açlıktan ölmediğini, hepsinin karnının şiş olduğunu, Allah'ın her kuluna rızkını verdiğini ancak Afrikalıların aşırı tükettiklerinden aç kaldıklarını falan iddia ediyor, ve 'Zaten bir insan 70 gün aç kalabilir, Allah'ın onlara o kadar sürede rızık vermemesi mümkün müdür?' falan diyordu.

Zır cahil, düşünme özürlü insanlar topluluğu bunlar.

• @Ragnar_Lodbrok kendine bir bak be insanları elestirme birde

Kızlar Ne Diyor 2

• Özet geçiyorum: Penis komple harammış beyler. Bütün pisliğiniz, başarısızlıklarınız, fakirliğiniz paso çavuşu tokatlamaktan.

Beynime tecavüz edilmiş gibi hissediyorum hayatımda ilk defa bu kadar yalan yanlış bilgiyi bir anda aldım. Dini kısmı geçtim bilimsel kısımlarda büyük sıçmışlar.

1|0
    0|0
    • Beyninizi cok yalan yanlış seyle doldurnuz bu fazla gelmez

• Allah sana hidayet yolunu göstersin de bir git.

• Aminn Allah kime gosterecegini bilir

• Gerçekten sağlam olarak saçmalamış bu.
    Zina haram ama zinanın kelime anlamına bakmak lazım. cinsellik haram değil. Bunu herkes anlayabilse mantığıyla keşke. hele masturbasyon ahahhahah ya komik

0|0
    0|0
    • Cinsellik zaten insanı zinaya goturen bunu da sen anlasan keske

• ohoo sen başka kafadasın

• En azindan senden farkli kafadanim bune şükür keşke sende benden olsan ama onyargilarini bir kirabilsen

Yükleniyor...