Hesaba alınmadığınız bir ortamda olsaydınız ne yapardınız?

Bir ortamdasınız. Onlar kendileri bir gurup kurmuş espiri yapıp konuşuyorlar. Sizde kenarda telefonla uğraşıyosunuz.. Bu durumda olsanız orayı terk edip gidermiydiniz , aralarına katılmayı düşünürmüydünüz yoksa telefonla uğraşmaya devam mı ederdiniz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• giderim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonu bırak onlarla ilgilen bir süre sonra aralarına girersin
    Telofonu bırak kesinlikle iletişime kapatıyorsun kendini

0|2
    0|0
    • Kardeş tamam dediğin doğru da hani mesela onlar sennle konuşmasa ilgilenmese sen uğraşacak bişe ararsın yani o da telefon olur.:)

• Ağa bırak teli dinle izle gül onlarla lafa girmeye kendinden birşey katmaya vs çalışma
      Sadece o ortama ait davran bir süre sonra ufak ufak girersin muhabbete farkında olmadan almış olurlar bile kendini soyutlama sadece

• Eywllh saol yorum içinn

Kızlar Ne Diyor 4

• Orayı terk ederdim :)

0|1
    0|0
  • Genelde kalkip gitmek zorunda kaliyorlar. Benim hoşuma gitmeyen insanlar arkadas grubuma ben istemedikce giremez 😈

0|1
    0|0
    • Ama aynısını sana yapsalar?

• Insanlar her zaman iyilikten hoslanmiyor bazen kötü olmak gerek. icinden geldigi gibi davran çünkü emin ol etrafindakiler senin iyiligini dusunerek hareket etmiyor zaten

• Doğru haklısın bazı insanlar hak etmiyor iyiliği.. saol yorum için

• Telefonla uğraşmaya devam ederdim

0|1
    0|0
  • Terk ederdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bakışlarımı telefonda tutarken grubun ilgisini bir anda üzerine toplayacak bir şey söylemeyi düşünürdüm. Daha "cool" bir giriş oluyor zaman zaman.

1|1
    0|0
  • Gizemli takılmak iyidir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...