Bişey alırken pazarlık yapar mısınız👉👈 ;) ?

Ben yaparım 😂😂 Dün süperonline internetim bitti 59tl idi 24 ay taahhüt. Şimdi 12 ay fibernet ilk 3 ay ücretsiz 9 ay 54 tl kıran kırana süren pazarlık son buldu. Artı yeni modem istedim. Hadi yine iyiyim 😂😂

Güncellemeler:
...
.,.,

1|2
18|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• yapma imkanım varsa kaçırmam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Hayır

0|1
    0|0
  • Yapmam pazarlık

0|1
    0|0
  • Yapıyorumda bazıları blöfleri yemiyor :D

0|1
    0|0
    • Haha yahu 12 ay taahhüt 3 ay ücretsiz 9ay 54tl bundan düşük tarife yok piyasada :D Birazdan yeni modemimi takmaya gelicekler benle iş sözleşmesi yapacaklar diye korkuyorum 😂😂

• Yahu seninki olmamış bak beni aradılar niye iptal ediyosunuz dedim müşteri memnuniyet'i yok modem iyi çekmiyor arıyorum para istiyorlar değişmek için ayrıca vodafone ve ttnet çok iyi tarife çıkarmış yani sözleşme yapınca iyisiniz sonra başka türlü oynuyosunuz istemiyorum dedim 3 defa müşteri hizmetleri bir defada kapıya geldiler. Sabah genelmüdürlükten aradılar kusura bakmayın felan size uygun tarife yapalım önce dedi 49 tl 12 aydedim 2-3 ay maddi sıkıntım olacak imkansız. Dedi 2ay ücretsiz 54tl 9 ay dedim akşam 4'de ara. Aradı dedim baktımda sizin tarifele vodafone çakışıyor yani kablo döşemiyeceksiniz hazır müşteri onlarla aynı son olarak 3ay ücretsiz 9ay54 dedi. Yani aylık 40tl geliyor ücretsizlerle hesaplarsan yani tutucaksın bırakmıcaksın net ve mantıklı konuşacaksın sen nese boşver beni ara pazarlık olunca :D

• Ayak üzeri mantıklı konuşamadım ama helal olsun sana :D

• Yaparım 😁
    Hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Hayır, yapmayı sevmiyorum

0|1
    0|0
  • yok beceremem :d

0|1
    0|0
  • Bende yaparım 😂

0|1
    0|0
  • Yeterince param yoksa yaparim yoksa ne fiyatsa alirim ☺😀

0|1
    0|0
  • Hiç yapamam. Parası neyse verir çıkarım

0|1
    0|0
  • Yapmıuorum

0|1
    0|0
  • Pazarlık candır

0|1
    0|0
  • Hiç yapmadım

0|1
    0|0
  • Yapnak isterim aama yapamam hxhdhdhjdd

0|1
    0|0
  • Yapmam

0|1
    0|0
  • asla yapamam

0|1
    0|0
  • Pazarlık yapmayan bizden değildir. :D Ayrıca baya indirmişsin

0|1
    0|0
  • Pazarlık benim işim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaparım

0|1
    0|0
  • aslında güzel bir şey de ben yapmak istemiyorum pek ağız bükmek istemiyorum

0|1
    0|0
    • Ağız bükmedim.2defa müşteri hizmetleri 1 defa kapıya geldiler iptal etmeyin diye en son sabah genel müdürlükten aradılar ve mantık ve net cevaplar verdim müşteri hizmetleri çok olumsuz fiyat yüksek ve ilgilinilmiyor dedim yani boyun bükmedim onlar boyun büktü doğru taktik gerek sadece

• ya tabir olarak demek istedim ağız bükmek değil aslında da ben sevmiyorum yani onu demek istedim

• Valla iyi indirmişsin ben pek becermem

0|1
    0|0
  • yapmam

0|1
    0|0
  • İyisin gene :)

0|1
    0|0
  • Yapacak durumlarda yaparım.

0|1
    0|0