Sınıfın gözdesi nasıl olurum yani bikaç erkeği peşimden koştursam yeterli?

bana sınıfın prensesi gibi davransınlar istiyorum yani.. Beyler alınmayım ama ks den bikaç erkek arkadaş bana erkekleri çok önemseme aslında basit falan demişti yani kendime aşık etme falan aşk değilde en azından hoşlandırmak. bukadar kolaymı gerçekten nasıl benden hoşlanmalarını sağlarım? benim bir kız arkadaşım var biraz mal :D şaka şaka böyle cadı bişey ve hiç olgunlaşamadı onunla takıla takıla bende ona benzedim kendimi unuttum ya yardım ed, n :D davranışlarım değişti

Güncellemeler:
ve açık olun :)
giyim okul kıyafetleri işte pantolon tişört

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sana prenses gibi davranan erkeğin aklini mikeyim Not:guzellik icin değil beynin icin yapilan yorum

0|0
    0|0
    • parfumun bakislarin kiyafetin etkiler cunku zaten seni tanidiklarindan ilkan olsa farkli yorum yapabilirdim örde kısaltıp uzaltım araya balyaj falan da atabilirsin

• teşekkürler bu arada sana bir soru sormuştum takmadın belki de başka türlü anladın neyse hayırlı geceler ;)

Erkekler Ne Diyor 18

• Bak kucuk Hazir zamanin varken oku , okumana bak zaten o okuldan sonra Hayatin boyle konular uzerinden devam edecek , iliskiler iliskiler erkekler vs vs , ama simdi o kadar erkegin icinde okuyorum ben iste hangisini secsem diye okuldaki erkek toplumuyla kendini kisitlama Şu an ya :D Hazir imkan varken okul bitmemisken oku , okumana bak , Okul bitsin Disarisi da senin Butun erkekler senin Basarili bir kadin ol Disarda okulda gorduklerinden Kac misli yakisikli delikanli temiz efendi cocuklar var bir bilsen :)

0|0
    0|0
  • Sınıfında ki erkeklerinin gözlerine içine bak ve gülümse.

1|0
    0|0
  • Bole kal knk

0|0
    0|0
  • Kim o erkekleri önemseme diyen çıksın ortaya 🙄 kıza özgüven pompalamışlar resmen

0|0
    0|0
  • klasik kaşar peyniri kıvamında kızlar gibi olabilirsin bir kaç kere kes sonra instagramdan takip et 2 mesajlaş bir daha da yazma o kadar

0|0
    0|0
  • Meme bacak ac ama farkli kosarlar

0|0
    0|0
  • Okulun kaşarı olursun :D Harita odasında dünyanın kaç bucak olduğunu gösterirler.

0|0
    0|0
  • Adinin gözde olmasi yeter bence

0|0
    0|0
  • Giyimin falan nasıl senin

0|0
    0|0
  • o zaman en çok sen vereceksin

0|0
    0|0
  • açık giyin gerisi gelir

0|0
    0|0
  • ks nin gözdesi olmayı teklif etsek :)

0|0
    0|0
  • bir insan niye böyle bir istekte bulunur amac bellii

0|0
    0|0
  • Senin tipe güneş bile doğmaz boşuna uğraşma derim bence tahmin ede biliyorum.

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle birşeye gerek var mi sence? Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Hahahahah valla ben hiç gözde olmaya çalışmadım çünkü ister istemez oluyorum. Sınıfta herkes beni severdi her muhabbete benide katarlardı. Ben doğal davrandım sende yapmacık plma

0|0
    0|0
  • Bıktım artık :/

0|0
    0|0
  • Ya velet misin ergen misin yaş kaç evladım

0|0
    0|0
    • snn yş 18 bana ergen misin diyosun :D ergenim evet

• Beynin ergen kalmış. Kendini erkeklere beğendirme merakındasın sana çok acıdım. Prenses olmak nedir be? Sen kendinin Prensesi ol, bu ego kasma amacın nedir? Basbaya ilgi isteyen bir ergensin yaşın da 20 değil

• Ayyayya olamiyosan olamiyosun zorlama yapmacik olma olunca eline ne geccek veletmisin ncjcjf

0|0
    0|0
  • Herkesle samimi ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...